Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is nagyon komoly...

Szerinted is nagyon komoly valasztast értékelő beszédet mondott Magyar Peter?

Figyelt kérdés
jún. 10. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Fáradt vagyok nagyon, így nem nagyon bírtam koncentrálni de amennyit le tudtam belőle szűrni értelmesebb beszédet mondott, mint Orbán.
jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Jó volt, eddig nem hibázott. Csak így tovább, a DK-nak is mennie kell, és jól kell szerepelniük az EP-ben ha OGY választást akarnak nyerni.


Azért lesz érdekes az EP szereplésük, mert a néppártba akarnak menni, ahol bizony az a trendi, hogy nem vagy nemzethy. Szóval ha felülnek a Momentum vonatára, akkor bizony bukta lesz. De ha elkezdik a nemzethy témát tolni, akkor kidobják őket a pártcsaládból, mint macskát szarni.


Remélem ügyesen lavíroznak majd!

jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a csávó szerelmes a hangjába olyan hosszan beszélt és nem mondott semmit se.
jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Torockay 8 perc alatt volt, Orbán 6 perc, Magyar 18 percet dumált.
jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Magyar teszi bele a legtöbb munkát, és ez megsüvegelendő. Egyre jobban beszél, ez is látszik. Orbán varázsa viszont még mindig túlságosan nagy, de abban igaza van Magyarnak, hogy a Fidesz számára ez a vég kezdete. Csak szerintem ez a vég leghamarabb 2030-ban fog eljönni, nem két év múlva.
jún. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy erőszakos féreg. Végülis az komoly.
jún. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5


A vég kezdete valóban. Ezt a fidesz isnsejti, mert elérték a plafont. Érdekes lesz 2026, de én is úgy gondolom azt még a Fidesz nyeri.

jún. 10. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!