Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról ,...

Mi a véleményetek arról , hogy a Tisza nem szavazta meg sz ukrán hitelt ?

Figyelt kérdés
Az indok lényegtelen

tegnap 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Örülök neki. Mi a helyzet a migrációs paktummal?
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Én sem szavaztam volna meg. Amennyire lehet, ki kell maradnunk ebből a konfliktusból. Pláne, hogy egyre inkább látszik, hogy az ukránok nem nyerhetnek.
tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Mi a véleményem, nem ismerem a pontos körülményeket, látatlanban nem tetszik.
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Tisza=fidesz
tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Hajrá Mp
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lényegében MP mögött a többség ellenzéki szavazó, viszont most fidesz melletti politikát folytat, nagyon úgy néz ki. Eddig akárkivel beszéltem, mély csalódásának adott hangot. Még egy ilyen húzás és tőlem 2026-ban semmilyen szavazatot nem kapnak és nem én vagyok az egyetlen.
tegnap 17:56
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj édes cunimuni 7-es, hogy épp neked nem lesz munkád, ha kiárad a TISZA, és helyén fogják kezelni a képességeidet és erkölcsödet.

Szóval szedd össze magad.

tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ez a baj a Tiszával, hogy egy 18 évig a fideszben szocializálódott jobboldali mondja hogy majd leváltja a kormányt, már a hangfelvétel él azt mondta Rogán magángéppel menekült, és nem így lett. Mindig csak hiteget. A jogállamiságot és az nemzetek feletti európai föderációt, amerikai szövetséggel ő sem tartja jónak, ugyan az a baja az EU val neki, mint a kormánynak. Ő is ellenzi a migrációt, ellenzi Ukrajna rámogatását, magyarán oroszpárti, veri a barátnőit, ami a fideszben szokás, ezért hagyták ott ketten is. Ha és antiszemita, és homofób is, mert kihátrált Lajos Béla mögül. Ja és a Fidesz helyett a demokratikus ellenzéket verte szét
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
És jobboldali gazdaságpolitikát követ
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Látom a fideszes demokrácia 2.0-val fenyegetőzöl 9-es és ti mondjátok magatokat a fidesztől különbnek ?! 🤡🤡🤡🤡 Betalált az igazság és savanyú a szőlő, mi ?! Ugyanilyen mocskos és habzó pofával szájkaratéztatok itt minden 4 évben, aztán arcul csapott a valóság titeket, nemde ?! Ugyanazzal a habitussal, marketinggel az eredmény is ugyanaz lesz haver 🤡🤡🤡 És itt most eltekintettem attól a ténytől, hogy valójában nincsenek demokratikus választások. Ha azt hozzáveszem, kb annyi esélyetek van, mint mackó sajtban a brummogás
tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!