Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról ,...

Mi a véleményetek arról , hogy a Tisza nem szavazta meg sz ukrán hitelt ?

Figyelt kérdés
Az indok lényegtelen

tegnap 17:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
#8: Ha nem tesz gesztusokat a fideszes szavazóknak is, akkor nem tudnak győzni és marad a Fidesz. Váltsuk le egyszer őket, szüntessük meg a propagandát, utána már kevésbé kell majd odafigyelni az ilyesmikre, mert a most még kormánypárti szavazók egy része is fel fogja ismerni, hogy a Fidesz átverte őket. De ehhez előbb le kell váltani a kormányt, különben minden hiába.
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
13. Engem nem érdekel ez. Nekem nem kell a Fidesz helyett egy Fidesz 2. Márpedig most körvonalazódik, hogy ez az.
tegnap 18:12
 13/23 anonim ***** válasza:
25%
#12: Semmit se értettél abból, amit mondtam.
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13. De nagyon is értettem. Egy nem Fidesz 2, semmilyen engedményt nem tesz azoknak , akik csődbe lökték az országot.
tegnap 18:14
 15/23 anonim ***** válasza:
25%
#14: Te egy olyan mindent vagy semmi játékot akarsz játszani, ahol a mindenre nincs esély. Idővel lehetne, de te inkább a semmit választod, mintsem, hogy kikövezd a mindenhez vezető utat.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Figyi engem nem érdekelnek mások magyarázkodásai, győzködései. Engem a saját ideológiám érdekel. Az utóbbi pár napban úgy gondolom, hogy azok maradnak a Tisza mögött, akiknek ideológiája nincs. Akinek van, inkább elmenekül. Ennyi. Mondjuk úgy, hogy az értelmesebbek szép lassan rájönnek, hogy már van egy Orbán és nem kell egy másik fiatalabb kiadásban.
tegnap 18:23
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Nagyszerű dolog. Mi lenne ha balos eszméi lennének? Átoperált óvodások, ukrajna támogatása, migránsbetelepítés, ez kell? Ez van a baloldalon, nem kértünk belőle. Mi a vaj a semlegességgel vagy enyhe oroszellenességgel (Orbán is szankciózgatott)? Ki a francot érdekel Ukrajna? Ez Magyarország. A korrupció, egészségügy, demográfia, bérek, stb érdekeljenek.

Amúgy az ukránok üldözik a magyarokat, ha nem zavar.

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%

#16: "Figyi engem nem érdekelnek mások magyarázkodásai, győzködései."

Oké, de akkor meg minek tetted fel a kérdést?

"Mi a véleményetek arról, hogy...?"

tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Mindig is tudtam, hogy igazából kisFidesz. Persze most minden O1g fóbiás mögé áll, most épp nem Vona meg MZP van a porondon. Most épp ő fog végetvetni a NER-nek és leváltani a kormányt, kb úgy mint 2014-ben, 2018-ban és 2022-ben...😃😃😃

MP-hez visszatérve, ez is csak egy volt kivetett fideszes lényegében, mint az eddigiek. Ilyen értékrend nélküli massza soha nem fog itt választást nyerni, mert hosszútávon nincs, ami összetartsa őket. Az egységben Magyarországgal ugyanez volt a gond, most csak annyi történt, hogy a mögöttük állok egy párthoz tömörültek. De az egység nincs meg és soha nem is fognak azt teremteni a fentebb leírtak miatt.

tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 NTBS ***** válasza:
32%
Szerintem jól tette.
tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!