Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hogyan állna az...

Magyar Péter hogyan állna az LMBTQ-hoz, ha hatalomra kerülne?

Figyelt kérdés

Nem kedvelem, utálója sem vagyok (sosem szavaztam még, valószínűleg 26-ban sem fogok, szóval kíméljenek a tipikus Fideszes és Tiszás kommentek is, egy kutya ilyen tekintetben mindkét szavazóbázis).


Szimplán érdekel amúgy, hogy van-e vagy volt-e arról bármilyen beszéde, melyben taglalja a témát. Máshogy állna a témához, mint Orbán? Esetleg el is törölne olyan intézkedéseket, amiket Orbánék vezettek be az elmúlt évtizedben?


tegnap 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Fullra pörgeti majd a WOKE-ot Kamala és Pressman segítségével! Árad a Tisza!
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Korrekten
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ez mit takar 2-es? Remélem lesz konkrétabb válasz is a kérdésre.
tegnap 22:13
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Én se fideszes, se tiszás nem vagyok és most jön a DE.

Kérlek menj el szavazni, ez minden magyar állampolgár jogosultsága, még akkor is ha nem érdekel hidd el hogy fontos, függetlenül arra hogy kire voksolnál. És akkor a kérdésre a válasz: Hivatalosan nem állt ki az lmbtq mozgalmak mellett amennyire én tudom, de ellenezni se ellenezte azokat. Valószínűleg azért nem megy bele ebbe a témába mert nagyon támadható topic lenne ha erről nyilatkozna, valószínűleg a kormánymédia minden szavát kiforgatná. (Lásd nemváltó óvodások szerencsétlen Márki-Zay Péter esetében)

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemi választ!
tegnap 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

"Valószínűleg azért nem megy bele ebbe a témába mert nagyon támadható topic lenne ha erről nyilatkozna, valószínűleg a kormánymédia minden szavát kiforgatná."


Oké, de így nem tudjuk, hogy mire számíthatunk tőle, és van akinek fontos ez a kérdés... Ezzel az erővel inkább nem mond semmit, hogy ne legyen számonkérhető? Hát köszi, én akkor ebből így nem kérek.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eddig ha bármi kiforgathatót mondott valamelyik ellenzéki politikus abból bukás lett. (Márki-Zay Péter példáját ismételten felhozom, indiai szemműtétek, nemváltó ovisok, rezsicsökkentés eltörlése. Sok témában felvázolt egy ténylegesen tartható és alkalmazható konstrukciót amiből a propaganda összevagdalt valamit és kiadták mint az igazság, meghamisítva az egész mondandóját) Szerinted miért kerüli az ilyesmi témákat? Nyilván a szavazótáborának többségének semmi baja nincs az lmbtq mozgalom tagjaival, így nem fog ellentmondani a szavazóinak. Csak egy kis racionalitás kell és nagyjából tudhatod hogy miről mit gondol.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez a tippem: Házasságot támogatja, örökbefogadást nem.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
7: jó, akkor azt mondod, hogy feltételezzük azt, hogy támogatni fogja, hiszen egyébként elmondhatná/elmondaná a véleményét és az nem jelentene támadási felületet. Szóval amiről nem nyilatkozik, abban az ellenzékkel ért egyet (DK, stb)!
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a DK? Ha én ugyan azt gondolom mint a szomszéd akkor egy és ugyanazok leszünk? Vagy nem értem a logikád.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!