Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan érintene ez téged?

Hogyan érintene ez téged?

Figyelt kérdés
Ha egyik nap bejelentenék, hogy ov-t elvitte egy szívroham és már a túl világon harácsol tovább....

ma 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem sújtana le számottevően. Lehet hogy még öngyilkosságot sem követnék el.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy.


Az életem nem függ a politikától.

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örülnék mint, amikor az első krosszmotoromat vettem. Valamint mindenkit meghívnék ebből a topikból, aki nem fideszes egy házibuliba, ahol sütnénk tárcsán és addig innánk, amíg el nem hal a májunk 70%-as. Ja és mindenkiért küldenék buszt a tetőről pedig mesterlövészek vigyáznának ránk.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Jelenleg ez a mocskos állat tartja távol a mi Zelenszkijnket (MPéter) a hatalomtól.

Szóval ha halálával esetleg hatalomra kerülhet az újabb bábu, még az is lehet hogy úgy végezzük mint Ukrajna.

Sőt! Erre eléggé nagy az esély. Végülis nem hibáztatom az embereket, mert van más dolguk is mint felderíteni a kapcsolódási szálakat, így könnyen lehet tömegeket megvezetni és irányítani.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mikor történne, ősszel, kimennék a kertbe és az utcára, levelet seperni, télen havat -már, ha van-, vagy épp mennék sielni.

Nyáron, valószinüleg virágot locsolnék, tavasszal pedig, nem tudom, lehet, hogy épp sört főznék.

Aztán az is lehet, hogy sütnék egy jó pizzát, amit egy sörrel öblitek le.

Majd, este megnézném valamelyik Nyomorultak feldolgozást.

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Szeretném tudatni a lepontozókkal, hogy ez nem a ti hibátok.

Sokszor kívántam már azt, hogy bárcsak lennék annyira tudatlan mint ti akik csak bambán haladnak a végzetük felé.

Sőt kicsit irgyellek is titeket, mert olyan helyzet van mint amikor terelik be a jószágokat a vágóhídra, és szerencsétlenek nem tudják mi vár rájuk.

Aki tudja mint én is, az meg őrülten menekülne, teljes erejéből próbál szembemenni a tömeggel, akik csak nevetnek hogy ennek mi baja.

Ezért érzem úgy, hogy tudásom, egyben átok is.

4-es voltam.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát 6-os, mi is érezzük, hogy de jó vóna olyan okosnak lenni mint te.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha ennyire menekülnél miért nem teszed? Mehetsz nyugodtan, senki nem tart vissza.

ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

@6 "Aki tudja mint én is, az meg őrülten menekülne, teljes erejéből próbál szembemenni a tömeggel"

És midez az őrült menekülésed, tömeggel való teljes erőből szembemenésed kimerül annyiban, hogy hülyeségeket irkálsz a gyakorira.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

És hova menjek?

Meg miért kellene elmenekülni? Nem elmenekülni szeretnék,hanem olyan kormányt aki magyar érdekekért harcol.

Erre van egy orosz báb, meg egy atlantista báb kilátásba.

Ez jó nektek?

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem jó nekünk, hogy még vitya hatalmon, de még odébb van a választás.
ma 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!