Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a Tisza átvette a...

Most hogy a Tisza átvette a vezetést, hatványozottan fog nőni a különbség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a jelenségre, hogy nagyon sok ember húzódik a győztes párthoz, pontosabban a többségi táborhoz, illetve a többség mellett elhalkul vagy kevéssé hallható a "kisebbség". (Nem rossz értelemben)

ma 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Mi az D: ?
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 csak azért vicces mert máshol mindenki szidta Gyúrcsány miatt.
ma 19:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen pártszimpatizáns vagy kérdező?
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Én eddig tartózkodó voltam, de most Tiszás lettem, az eddigi pártokat úgysem érdekelte a véleményem, vagy kérdésem. Az Orbán Viktornak feltett kérdésekre, amikre a válaszokat én is szívesen meghallgattam volna mindig gúnyosan reagált, pl. elkezdte kigúnyolni a kérdezőt hogy úgy néz ki mint egy sunyi róka, és idétlenül kacarászott, mint egy rosszul nevelt általános iskolás és még sorolhatnék ilyeneket, én sosem akartam ilyenre szavazni, főleg ha az én pénzemet herdálja.
ma 19:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nyerhet a Tisza, mert a hazafias párt a putyinista és 1956 hőseit meggyalázó párt a fidesz, és ez az, ami kell a magyarnak, mert Soros,migráns, Gyurcsány.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!