Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien voltak a Fidesz és a...

Mennyien voltak a Fidesz és a Tisza rendezvényein ma?

Figyelt kérdés
Nem nagyon követtem, de ha jól tudom mindkettő véget ért.
ma 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tisza rendezvényéről tudok nyilatkozni, ott meglepően sokan voltak. Képek alapján a Fidesz rendezvényén is voltak szép számmal.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akik ott voltak ezen a két helyszínen, át vannak verve.

Erről amit linkelek, a sajtó nem tudósít, mert nem pénzemberek, bűnözők rendezvénye volt!

Emberek az emberekért, 19-es csoport, Iványi Gábor, Politikai Hontalanok szövetsége, Mindenki Magyarországa Néppárt, Új Alternatíva párt.

Ez méltó megemlékezés!

[link]

ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma városi túrákat tettem Budán és mind a kettőre ellátogattam, bár egyiken sem maradtam végig, csak egy 10-10 percet. Viszont amíg jelen voltam, addig nekem a Fidesz rendezvényének létszáma jelentősen többnek tűnt. Ott elég sok idő volt kikászálódni a sűrű tömegből, míg a másikon simán ment, szellősebben voltak az emberek és nem sokan, gyorsan kijöttem. Nyilván fentről én nem láttam az egészet, de földi tapasztalataim alapján a Tiszás rendezvényen jelentősen kevesebbek voltak, mint a Fideszén.
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!