Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok róla, hogy...

Mit gondoltok róla, hogy relatíve milyen sokan voltak a Mi Hazánk megemlékezésén is?

Figyelt kérdés
A média csak Orbán beszédét és a Tisza rendezvényét emlegette agyba-főbe, de a 12. kerületi Turul-szobornál, a képek tanúsága szerint rengetegen voltak: [link]
okt. 23. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Ez van, relatíve sok az összesküvés hívő.
okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Én is ott voltam, mert szeretném ha a Mi Hazánk nyerne választást és bevezetnék a kötelező sorkatonaságot Magyarországon meg kiléptetnének minket az EU-ból.
okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%
Az agyonhallgatás ellenére egyre népszerűbb a Mi Hazánk, mert egyre több embernek nyílik fel a szeme és kezd el gondolkodni.
okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
#2: és ezek miért lennének jók?
okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
Hát mert úgyis panaszkodik az összes nyugger, hogy a mai fiatalokra ráférne a sorkatonaság, meg sokaknak úgyis elegük van az EU-ból Magyarországon és azt akarják, hogy kilépjünk. 2-es válaszoló voltam.
okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Emelkedik a magyarok lélekszáma.
okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

"szeretném ha a Mi Hazánk nyerne választást és bevezetnék a kötelező sorkatonaságot Magyarországon meg kiléptetnének minket az EU-ból"


Én is emiatt szavazok mindig rájuk.

okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
5-ös és szerinted is rájuk férne a sorkatonaság, amikor az öregeket sem nevelte meg, belőlük sem lett több azért mert ők voltak?
okt. 23. 19:31
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező erről nem tudok nyilatkozni mert én sohasem voltam sorkatona de ha a nyuggerek szerint ez kell nekünk fiataloknak ám legyen elvégre ők újjáépítették a hazánkat 56-ban
okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kapják be a rosszindulatú k.cs.gök, akikből szintén nem faragott embert a sorkatonaság. Más faxával verni a csalánt, mert nekik is sz.r volt, akkor szívjon más is, undorító.
okt. 23. 19:38
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!