Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak mi a...

A balliberálisoknak mi a bajuk a Nélküled című dallal?

Figyelt kérdés
Egy nemzeti összetartozást kifejező, hazafias érzelmű dal, az ellenzékiek mégis miért szidják állandóan? Vagy ők ennyire utálják a határon túli magyarokat?

ma 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom.

A fidesz központ mit mond?

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj vele hogy a fidesz seggéből kikandikáló ákos énekli.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#2, ez nem jött össze. Ha már fikázol, előbb nézz utána, hogy ne mondj baromságot.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Azért utálják, mert hazafi zene. Nekik a határontúli magyarok a legnagyobb ellenségeik.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Ők maguk sem tudják, csak be lett nekik táplálva, hogy utálni kell.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

"Az a baj vele hogy a fidesz seggéből kikandikáló ákos énekli."


Az még nagyobb, hogy a hülyeségek írogatása helyett nem használod a Google-t legalább! (Bár kétségeim támadtak afelől, hogy menne egy ilyen alapszintű dolog.)

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
A dallal semmi gond nincsen, azzal már inkább, ha olyanok használják fel a közösségük építésére, akik maguk is kirekesztők. Pl. különböző kritériumokat állítanak fel arra hogy ki az igaz magyar és ki nem. Nagyjából ez alatt a kérdés alatt is megjelenik ez az attitűd. Ha kritizálod a kormány politikáját a határon túli magyarokkal kapcsolatban, abból rögtön következik hogy utálod őket, tehát nem is vagy igazi magyar, stb. Szerintem amúgy szép dal.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Miért? Utálják? Én nem tudok erről, vagy valamiről lemaradtam?

Képzeld én nem tartom magam balliberálisnak, utálom a fideszt, tehát ellenzéki vagyok, mégis szeretem ezt a dalt. Na ezt rakd össze. 😃 Mennyi ellentmondás egy mondaton belül.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!