Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar balliberálisok...

A magyar balliberálisok mennének harcolni többszörös túlerő ellen / a biztos halálba szinte/ha háború kezdődne vagy elmenekülnének?

Figyelt kérdés
ma 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Én balliberális vagyok, de nekem az újdonság, hogy magyar is... bár mindig is sejtettem, de nem is tudtam, hogy magyar vagyok.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Politikai nézettől függetlenül úgy gondolom, kötelességem lenne. Nyilván nőként nem a harc, de eü végzettséggel azért hasznossá tehetném és tenném magam.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Hogy jön ez ide?

A kormány politikai igazgatója megmondta, hogy a kormánynak mi az álláspontja, ami botrányos.


Nem érdekel, hogy hogyan próbálják visszalapátolni a sz.rt a lóba, nem megyek bele egy ilyen "és te mit tennél" dologba.

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Semmilyen háborúban nem vennék részt, a saját és a családom élete sokkal fontosabb, minthogy elmebeteg politikusok háborúját vívjam. Az első adandó alkalommal elhagynám az országot, amint ennek a legkisebb jele is lenne, és az állampolgárságról is lemondanék, ha a helyzet azt kívánná.


A többszörös túlsúlyos, pörköltszaftos asszonyverő fehértrikós nagymagyar zászlót hordó narancsprolik most pöffeszkedhetnek.

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

[link]


A balliberálisoknak háború sem kell, hogy meneküljenek innen. Évi 35 ezernél is több magyar fiatal hagyja el az országot. Ez olyan mintha minden évben eltűnne egy kisebb megyei jogú város a térképről. Illetve egy nagyobb megyei jogú város összes fiatalja elmenne, csak az öregek maradnának a városban.


Magyarország jövője így is az elöregedés és az elnéptelenedés.

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dongaben ***** válasza:
69%
Ez nem politikai hovatartozás kérdése. Vannak sokan, akik gyűlölik a hazájukat, és "Istenítik a Nyugatot. De olyat is ismerek a balosok közt, aki, ha kell "kaszával menne a támadókra". Ilyen kérdés is csak nálunk merülhet fel...:(
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát gyerekek én tutira nem mennek ki lövetni magam. Azért van hivatásos hadsereg meg a NATO, hogy ezt megtegye
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
ne, ők lefosott bokával a nyugati határon rágnák a küszöböt hogy engedjék be.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Mennyire szánalmas már, hogy a hazaáruló fideszesek még a haza védelmét is bűnnek tartják. Köpnöm kell minden ilyen kérdés után.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
54%
Hmmm... Nem nagyon van már "bal-jobb" oldal. Akinek jelent valamit, a "Haza", az fegyvert fogna. A többi "száj-karatés" meg visítva menekülne.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!