Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes kisnyugdíjasok...

A fideszes kisnyugdíjasok sokszor meghallgatják a Rezsicsökkentős ispántechno-t, hogy ki tudják fizetni a villanyt/gázt?

Figyelt kérdés

Vajon használ nekik vagy őket nem zavarja össze semmi, nekifutásból értenek mindenhez is és Turcsány tehet erről is?

https://www.youtube.com/watch?v=5avLEfvjD6M



#recsicsökkentés #ispántechnó #krumpliMintFütőtest
ma 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A hatalom népé, megmondta az emzépé.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anélkül is ki tudom.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember nem hallgat ilyen szemetet.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Te nem tudod kifizetni? Egyáltalán mennyire lehet gyakori az, hogy valaki nem fér bele az átlagba?

Pont a napokban néztem az éves gázfogyasztásunkat és egy 100nm-es házban nem volt 1000 köbméter.(10cm szigeteléssel) Most ha neked szarul van szigetelve a házad, rosszak az ablakok akkor nincs annyi eszed, hogy mondjuk csak pár szobát fűtesz?


Most 140 forint a KSH szerint az átlagos gázár. Ez súlyozva jön ki a 101 forintos rezsicsökentettből és a 750(asszem annyi) forintosból.

2022-2023 telén volt 200 forint körül az átlag.

Ez kb. 120%-os átlagfogyasztás mellett jön ki.

Szóval a teljes fogyasztás 83%-a esett bele az olcsóba és kb. 17%-a lehetett a drágább.


Áramról meg szerintem ne is beszéljünk, mert ott a drágábbikkal számolva is az EU középmezőnyében vagyunk csak, pont annyiba kerül mint mondjuk a lengyeleknél.


[link]


Érdemes itt szemezgetni és elgondolkozni azon, hogy most akkor mégis mennyire érdemes a gáz/villany árakon vergődni.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fideszes kisnyögdíjas kifizeti, mert megmondta a rezsiszilárd hogy bezzegtyúúúcsáány alatt kétszer ennyit kellene fizetni.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem úgy hallom, hogy mindenki ki tudná fizetni :D
ma 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

ma 20:08

Erre tudnál valamit linkelni? Biztos a függetlenobjektív újságok ennek utána mentek és van róla kimutatásuk, hogy mennyien vannak akik nem tudják kifizetni. (állandóan fáziskésésben vagytok és olyan miatt hőbörögtök ami már nem aktuális)


Neked mi a személyes tapasztalatod? Belefértek? A szomszédoknál mi van?


(egy átlagos szigetelésű ház simán belefér, aki meg kisnyugdíjas az valószínűleg különösen figyel erre, hogy csak annyit fűtsön fel a házából amit ki is tud fizetni)

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!