Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell félni a szélsőjobbtól a...

Kell félni a szélsőjobbtól a 12. kerületi Turul miatt?

Figyelt kérdés
Én már rég eltávolítottam volna, a hőzöngőket vízágyúval szétoszlattam volna. Fogjátok már fel magyarkodók, hogy annak a Turulnak nincs helye ott, rengeteg ember érzéseit bántja, hogy ott van! Mi a baj azzal, ha elvinnék a szoborparkba? Nem semmisítenék meg. Borzasztóan nagy a pofája a szélsőjobbnak az, hogy Lázár beállt a Turul mellé az már a kormány szélsőjobbra tolódását mutatja. Igenis legyenek bátrak és távolítsák el még akkor is, ha a szélsőjobb toporzékol mérgébe majd kapnak vízágyút a nyakukba.
ma 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

10, mivel büntetik a komcsik? Árstoppal? Extra profit adóval? Vagy, hogy mindent felvásárolnak, ami ellenvélemény?

Nem semmik ezek a komcsik.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
#11 ÁVH mond valamit? Vagy hogy közelmúltbeli példát mondjak, az antifák terrorcselekménye a Kitörés-túrán?
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

12, Hogy a fenébe ne mondana, Lánczi Tamás vezeti, meg az a komcsi 3/3, akárki, aki ki akarja vezetni az országot az EU-ból!

Hogy a francba ne mondana, a Lánczi Tamás vezette ÁVH.

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Reméljük.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Inkább tőled és az elvtársaidtól kell félni, kérdező. Ti felakasztottátok, börtönbe zártátok vagy Szibériába deportáltátok a másképp gondolkodókat, és ha újra hatalomra kerülnétek, ugyanezt tennétek.
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
#15 Nem értem mi bajod van Putyinnal, teljesen jogosan küldi Szibériába a külföldi ügynököket.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

"a hőzöngőket vízágyúval szétoszlattam volna"

De gondolom, magadat mérsékelt, toleráns gondolkodónak tartod :)

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 A vízágyú teljesen humánus és bevett kényszerítőeszköz. Te mit használnál? Tollacskákkal csiklandoznád a gyújtogató tömeget? A migránsok imádnának.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kiket tartasz te szélsőjobbnak, de jelenleg a MiHazánk párt közelebb van a központhoz, mint bármelyik baloldali párt.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!