Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter a zsebébe nyúlt?

Magyar Péter a zsebébe nyúlt?

Figyelt kérdés
Nem a gatyájába
okt. 20. 11:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
mostantól lejáratnak majd mindenkit aki belenyúl a zsebébe ? ?
okt. 20. 11:36
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is megigazítottam a 18 centisemet ezt mikor fogja bemondani a TV2?
okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg nagyon gáz... azt hiszem, nem létezik férfiember, akivel még nem fordult elő, hogy diszkréten, valahogy meg kellett igazítani.


Az a beteg aki ilyenkor kamerát ragadm, rázoomol és repeat-re téve azt az 5 másodpercet, csinálé belőle egy HÍRADÓ részletet, főműsoridőben, "TÉNYEK" címmel... Meg az a néhány beteg elme, aki ezt élvezkedve nézi - vagy még kommentálja is, "sokat látott szakértőként".


Agybaj, basszus! Én nem is tudom, mikor jutott ide a politikai közbeszéd Magyarországon... Sokminden volt már, de ez egy új szint azért...


És komolyan, van az a kretén, aki magát politológusnak nevezi és tényleg kiáll ELEMEZNI egy 5 másodperces gatyaigazgatást!


És nem mondja azt a sajátjainak, hogy "Bocs, haver, de nem ezért jártam egyetemre, hogy péniszeket elemezzek, hanem politikai folyamatokat!".


Hol van ezeknek a véglényeknek a szakmaiságuk? Ilyenkor nem hányják le magukat és a diplomájukat???


Ha Rogán Tóni kiadja, hogy fiam, te ma Magyar Péter péniszét elemzed, akkor ezt már senki nem kéri ki magának politológusként a fideszes oldalon???


Miféle "szakemberek" ezek? És miféle közönség, aki nézi őket? Agyrém!

okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De lehet hogy csak a kulcsát kereste
okt. 20. 11:55
 5/23 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem nem azt kereste, de amúgy is KIT ÉRDEKEL??? Normális ember nem ezzel foglalkozik.


Ezek az emberek öltönyben élnek - ami nem egy kényelmes munkaruha, valljuk be. Előfordul az a baromi kellemetlen helyzet, hogy meg kell igazítani - már akinek van mit...


Velem is előfordult, mással is biztos előfordult. Nem a micsodáját fogdosta, benyúlt a zsebébe és megigazgatta az alsóját - borzalmas nagy ügy! Tényleg híradóba való, politológusi kommentárral!!!

okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5.

Honnan tudod, hogy nem a kulcsát kereste?

okt. 20. 12:11
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

5-ös, nem tudom, csak sejtem, hogy nem orbán viktor beszéde alatt akart autóba ülni, vagy elszaladni a vitanapról a lakásába. Ez egy nagy politikai meccs volt, nem gondolom, hogy a kulcsával foglalkozott...


Ráadásul, mint mondtam, voltam már hasonló helyzetben (és szerintem sok más férfitársam is), és én is valahogy a zsebemen keresztül próbáltam diszkréten megoldani a gatyaigazítást.


Csak ezért gondolom - de őszintén: nem érdekel. Az egészben nem az az ügy, amit Magyar Péter csinált (vagy nem csinált), abszolót hidegen hagy MP pénisze és a feltételezett kulcsai is.


Ebben az egészben az egyetlen "ügy" a magyar politikai közbeszéd állapota - és az, hogy hova jutott az én adómból is állami hirdetésekkel kitömött fidesz-tévé! Meg a fideszes ÚGYNEVEZETT "szakértők"...


Hogy 35 évvel Antall József után egy olyan "ember" és egy olyan politikai garnitúra vezeti az országot, akik tényleg erre a színvonalra züllesztették le a közbeszédet!


Akár megtörtént, akár nem, akár a kulcsát kereste, akár az alsónadrágját igazította - NEM EZ KELLENE LEGYEN A TÉMA!


Főműsoridőben! Esti híradóban!


Valahol, basszus, meg kellene már húzni a vészcsengőt és kikérni magunknak, hogy ilyen nívójú poloitikai közbeszéddel etetnek bennünket - miközben rohad szét az ország körülöttünk!


Az EU-val is borzalmas a viszont, elapadtak az EU-támogatások, elfogytak a szövetségeseink, megszűnt az Erasmus-program, a magyar soros elnökség egy KUDARC, az EU vezetői és az európai kormányfők, külügyminiszterek már el sem jönnek Budapestre, szóba sem állnak a miniszterelnökünkkel és a külügyminiszterünkkel, Magyarország elszigetelődött a civilizált világban!


És a fideszes sajtó legfontosabb közvetíteni valója Strasbourgból - esti híradóban! - MAGYAR PÉTER GATYÁJA????????????


Hol élünk, emberek?!

okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
be kéne bizonyítani hogy nem a zsebébe nyúlt , minden politikusnak be kell kamerázni a gatyáját
okt. 20. 12:29
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

a zsebébe nyúlt, aminek az alján van egy lyuk, és azon keresztül rángatta a makkját.


szégyellheti magát!

okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9.

És, mi köze ehhez az eunak?


mindenki ott rángatja a makját ahol akarja és tudja

okt. 20. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!