Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter es a Tisza fel...

Magyar Péter es a Tisza fel fog lépni a fekete munka ellen? Mert ami most van az elég gáz.

Figyelt kérdés
okt. 19. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Gőzöm sincs
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Remélem, tényleg áldatlan állapotok vannak.
okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egyrészt nem kerül soha kormányra, másrészt nem is áll szándékában.
okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert, ha el is indulna valami részükről, akkor a zemberek egyből ajvékolnának, vagy egyből a kiskapukat megtalálnák. Ehhez továbbra sem elég, ha mondjuk 10.000 ember szeretne ezen a területen változást, de a többi meg t*ik az egészre.
okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
Ameddig jóléti ország nem leszünk addig nemzetbiztonsági szempontból sem fogja egyik kormány megszüntetni és nem is szabad megszüntetni.
okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kezdetben nem. A feketemunkával nem folyik el annyi.. töredéke annak, ami jelenleg a fideszes zsebekbe landol.


Közvetetten fehéredhet a gazdaság más piacsegítő, adóegyszerűsítő megoldásokkal, de konkrét intézkedéseket én nem várok az első ciklusban erre vonatkozóan, csak tényleg ilyen általánosságban, egy jogkövető magatartásra ösztönzőbb adórendszer kialakítását azt elvárom, és látom is, hogy lehet erre jobb elképzelés a mostaninál. Csak így érted, nem fognak beleszállni ebbe a témába, hogy akkor moat hú, mindenki csak bankon keresztül mozgathat pénzt átláthatóan, és mindenki adózik, különben megy a böribe. Ilyen nem lesz.

okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a házhoz járó vállalkozókat fognám meg, mert még ma is az megy, hogy számlával, vagy szla. nélkül?

A napokban elromlott a mosógépem, kihívtam a szervízből egy szakembert, aki csak egy tablettel érkezett. Még egy csavarhúzó sem volt nála. Belenézett a mosógépbe, megfogta a dobot és elkezdte pörgetni a tablettet és közölte: dobcsere 85eFt, kiszállás 15eFt és majd a munkadíj is. Olyan nyegle, pökhendi volt, hogy mit akarok egy 8 éves géptől.

Elkérte az email címemet, hogy rögtön oda küldi a számlát és úgy csinált mintha elküldte volna nekem. Elment a pali és a számla nem érkezett meg. Amilyen kioktató volt velem szemben, ezért én is bekeményítettem, írtam a szervíznek, hogy hol van a szla? Ha ő ilyen szemét módon viselkedett, akkor én pedig nem hagyom, hogy zsebre dolgozzon. Kiszállástól számított 4 óra múlva megérkezett a szla.

De sorolhatnám a festőket, vizvez. szerelőket, villanyszerelőket, stb. mind rögtön azzal kezdi, hogy számlával vagy szla nélkül?

Éppen ideje érdekeltté tenni a megrendelőt, hogy számlát kérjen és ne zsebre dolgozzanak a szerelők.

Értékelje az állam, hogy szolgáltatást veszek igénybe, akkor azt valamilyen szinten akár az adómból, egy részét levonhassam.

Ez egy nagyon széles réteg akik zsebre dolgoznak.Még mindig nagyonsok az adócsaló, trükköző.

tegnapelőtt 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!