Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek 14 éve volt...

A Fidesznek 14 éve volt emelni a béreket, miért pont most higgyek nekik hogy majd 4 év múlva jobban fogok élni?

Figyelt kérdés

14 év alatt mit csináltak? Pedig javarészt, rövid megszakításokkal egy igen kedvező világgazdasági konjunktúra alatt kormányozhattak, nem valami világválság alatt és előtt mint Gyurcsány.


14 év alatt, a világgazdaság ritka szép évei alatt semmit nem javult az életszínvonal, sokak szerint még rosszabbul is élünk mint 2010 előtt. Miért higgyem el, hogy még pár év és minden jobb lesz, ha eddig nem tudtak nyújtani semmit?


ma 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Akik még mindig elhisznek nekik bármit azok finoman szólva bolondok
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Te melyik 14 évről beszélsz?
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván úgy számolnak, hogy addigra már nem ők lesznek hatalmon és így az ország végre elindulhat a felemelkedés útján.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Simán lesz 26-ra 1000 euros minimálbér mert akkora lesz az infláció. De a kenyér se 800ft lesz hanem 1600 :) szóval nem hazudik amikor emelésről beszél. Csak jobban nem fogsz élni. Ezt az idiota fidesz szavazók meg nem tudják....
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Én már most sokkal jobban élek, mint 14 éve, ha ez neked nem jött össze, akkor benned van a hiba.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

#5


Ezzel én is így voltam amikor elkezdtem dolgozni évtizedekkel ezelőtt.

Aki 14 év alatt nem rak össze semmit az nem életrevaló.


Cak esetedben nem a fidesztől élsz jobban, hanem annak ellenére, hogy ez az alkalmatlan banda feldúlja az országot.

ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert lassan beéri a Tisza a Fideszt, valami nagyot kell ígérni. (Persze csak azoknak, akik hisznek még a Fidesznek.)
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem neked kell hinni benne hanem azoknak suttyóknak akik hatalmon tartják a fideszt.
ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én már most sokkal jobban élek, mint 14 éve"


Ahogy mindenki más, mert 14 évvel ezelőtt egy világgazdasági válság volt. Minden egyes országba. Spanyolországot is a hitel húzta ki a szarból.

ma 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!