Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EU valaha adott pénzt vasut...

EU valaha adott pénzt vasut fejlesztésre?

Figyelt kérdés
ma 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

[link]

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mad Max2 ***** válasza:
74%
Adott, csak ellopták Orbánék
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen csak mindent ellop a ner maffia
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az durva hogy szinte semmit se ujjitottak belőle😂
ma 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
#4 Békéscsabán pl kompletten felujitották az egesz csarnokot és aluljárot csináltak minden vágányhoz. Szép is lett. :)
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De az durva hogy szinte semmit se ujjitottak belőle"


Ez így nem igaz. EU forrásból nagyon sok dolog megújult a vasúton, elég sok elment vpnalkorszerúsítésekre,átépítésekre ami önmagában jó. Ami rossz, hogy minden projektből kiloptak mindent amit kilehetett így a 160km/h-ra felújított pályák az előtt lettek alkalmatlanok helyenként a korábbi !!120km/h-s!! közlekedésre, mielőtt a 160-hoz szükséges biztosítóberendezés megépült volna vagy a MÁV új vonatokat állított volna üzembe.


Az is nagy baj, hogy sok (legtöbb) helyen olyan projektekre vettek fel pénzt, ami a már meglévő "forgalmi" állapotokat konzerválja azaz gyakorlatilag a felújítás során ugyanazt tudják a vonalak, mint 50-60 évvel ez előtt.


Ezeken felül a MÁVot évtizedek óta kádertemetőnek használják és évtizedek óta forráshiányosan működik, így nincs forrás megfelelő létszámú dolgozóra, megfelelő pályafenntartásra és járműkarbantartásra.

ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A Fehérvár-Kelenföld felújítás-, vagy az Érd-Érd-alsó elágazás akkor mi?
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én igy ranezétek mávra nem érzem azt a modernséget de biztos van ahol szép meg modern én keleten lakok Szeged -Bp vonalon itt csak nő a menet idő💁
ma 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Megindokoljátok, hogy miért lettem lepontozva? Csak egy tényt mondtam, attól, hogy te/ti nem itt laktok még a fejlesztés megtörtént.


Így nézett ki régen:


[link]

1.amazonaws.com/kozterkep/photos/8739794e55e205555c8d982137bee9e6_1.jpg


[link]


És így most:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval ne mondjátok, hogy nincs fejlesztés.

ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!