Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer a fidesz meg bukik...

Ha egyszer a fidesz meg bukik Mészáros vagyona akkor is meg marad?

Figyelt kérdés
2,3 milliárd $ a vagyona ami Magyarországon rengeteg pénz szerintem!bárkit meg vehet akár milliárdok ért is , és meg se érzi! Maximum ha egy másik kormány el nem sajátítják, arra hivatkozva hogy , nem tisztességes úton jutott hozzá!
ma 09:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10: most a szakértők fideszes ügyekben nem mernek felszólalni, mert félnek, hogy akkor nem fognak kapni megbízásokat


Ha a fidesz bukna, és másik kormány lenne, akkor nyilván nem lenne ez visszatartó erő, és el lehetne mondaniuk, hogy hol milyen túlárazások voltak.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
9/9 anonim Mint írtam, jogállamban, ha bizonyítható. Ezt bizonyítani kell. A gond ott van, hogy mindig az akkor hatályos törvények szerint. Ez a rendszer előbb törvényt hoz, hogy törvényes legyen. Talán emlékszel, 2010-után is elakarták számoltatni Gyurcsányt is, de törvényes fogást nem találtak rajta. Az kevés, hogy látom, tudom, azt rendesen bizonyítani is kell. Ez olyan dolog, 90-es, 2 ezres években bűnöző voltam. Nem egyszer figyeltek a nyomozók, konkrétan látták mit csinálok, de soha nem tudták bizonyítani, ezért nem is voltam soha elítélve. Jogállam az ilyen.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
12: lásd a 11-est, a szakértők most is pontosan tudják, mik a túlárazások, de nem mernek felszólalni a fidesz bosszúja miatt, egy másik kormány alatt elmondhatnák szakvéleménnyel a bíróságon visszamenőleg, hogy mi mennyivel volt akkor túlárazva a piaci árhoz képest
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bár a bíróságok elvileg függetlenek, mégis joghatósága van a kormánynak-parlamentnek felette oly módon, hogy a bíróság csakis azon törvények szerint dolgozhat, amit a parlament hozott. Itt egyedüli jogorvoslat max az illető törvény megalkotásakor lehetséges, pl alkotmánybíróság elkaszálhatja. Ha hoznak egy lex-törvényt, ez még nem mindig bűn önmagában, de ha még erkölcsileg meg is kérdőjelezhető, ha végleg hatályossá válik a törvény, akkor ez a bíróságoknak is kötelező lesz alkalmazkodni hozzá.
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha érződni fog, hogy fogy a talap a lábuk alatt, tuti "ki lesz Nokia-zva" a manika még idő előtt.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Miért fáj az sokaknak, hogy tisztességes hazafiak kezében van a nemzeti vagyon, nem ismeretlen külföldieknél?


Ha a Fidesz bukik, Mészáros Lőrinc akkor is hazájához hű nagytőkés marad. Csak akkor kevesebb állami megrendelést fog kapni. Kérdés hogy úgy mennyire fog neki pörögni a biznisz.

ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gyerekek, hagyjuk már.

Ha hozzám kijön a NAV és nem tudom bizonyítani, hogy honnan van a Lamborghini, akkor viszik.

Ennyire egyszerű ez.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Miért fáj az sokaknak, hogy tisztességes hazafiak kezében van a nemzeti vagyon, nem ismeretlen külföldieknél?"


Nem az fájna, hogy magyarok kezében van, hanem hogy túlárazva, nem valós teljesítmény alapján gazdagodnak a fideszes haverok, és aztán nincs pénz vonatok, hévek vásárlására, stb.


Lényegében ingyenpénzt csorgatnak a haverok zsebébe a közösből, amikor az a pénz mindenhonnan hiányzik.

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!