Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnátok tiszapartosok...

Mit csinálnátok tiszapartosok a Magyar Péter nyerne és miután megszavaztátok nem lépne be mégsem az eu ügyészségbe?

Figyelt kérdés
tegnap 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Semmit.

Mivel Magyar Petike kiírna egy szavazást úgy ahogy a Fidesz szokta kiiírni a nemzeti konzultációt és lobogtatva mutatná hogy én szerettem volna de a híveim is másképpen döntöttek.

Szóval simán elnéznék neki.

Amúgy a Tisza párt hívei brutálisan fanatikusak, össze se lehet hasonlítani egy Fideszessel...

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.

Petike kiírna egy szavazást úgy ahogy a Fidesz szokta kiiírni


Az maga a NER !

tegnap 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Onnan jött, szóval tudja hogyan kell ezt rafináltan megcsinálni.

Igazi mocsadék ember.

Szégyen hogy mennyi ember ilyen ellenzéki pártot támogat...

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert én annyira örülnék hogy, nincs ner,Orbán végtelen boldogságot éreznék ami nem akkarna el mulni.Hogy végre vége 60 éves komcsi korszaknak szegény kisz titkárok.Már csak Putyin végét várnám hogy, az oroszok is szabadok legyenek a kisz titkároktol.
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak addig örülnél amíg meg nem szavazzák aztán rájönnél hogy ugyanúgy van ner.


Amúgy Petike a kisz titkártol tanult

ma 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Társadalmi szerződés kötelezi, ez alap a Tisza momerendumában. És az is, hogy max két ciklus engedélyezett. Ezen belül a kollégáival megállapodtak, ha 3 jelet felfedeznek rajta, azt jelezzék felé, és lemond , vagy változtat, úgyanis minden diktátor személysége eltorzul, és nem veszi észre mi történik, ezt az állapotot megfigyelhető Nicolai Caucesscu utolsó napján, a tárgyaláson, amikor hazugságnak nevezte, hogy éhenhaltak a rezsimje alatt több millió csecsemő.
ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!