Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyar Péter...

Szerintetek Magyar Péter lájkokat vásárol, hogy növelje a népszerűségét vagy ezek valódi lájkok?

Figyelt kérdés
Brutálisan sok lájkot ér el, gyakori, hogy 20 ezer felé kúszik fel ez a szám posztonként,miközben Orbán nem közel sem tud ilyen számokat produkálni, de Orbánnak sokkal több követője van, mint Magyarnak a Facebookon. Mi az igazság?

ma 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én sem követem Magyar Pétert, de kedveltem már be bejegyzését, amikor javasolt bejegyzésként feldobta a Facebook.
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a kérdésed szimplán ostoba, provokatív és aljas mocsodék.

Magyar Péter egy hiteles ember.

Szeretjük, tiszteljük és lájkoljuk.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Magyar Péternek Magyar Lájkot! 🇭🇺
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem provokatívnak szántam.
ma 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Véleményem szerint azért, mert Orbán Viktornak zömében csak nyugdíjas vagy 50 év feletti szimpatizánsai vannak, ez a generáció meg nem igazán használja a közösségi média felületeit, vagy egyáltalán nincsenek is regisztrálva, míg Magyar Péterrel inkább a fiatalabb generáció szimpatizál, akik aktívabbak a közösségi oldalakon.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az alapján, hogy milyen felkapott lett, azok valódi like-ot.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5/6 anonim Ne gondold, én 69 éves vagyok, járok nyugdíjasklubba. Aki odajár, mind netezik, fenn van a fészen, olvas híreket, ott tartják a kapcsolatot az unokákkal, stb. Én is már 87-ben számítógépet vettem, igaz akkor még játszani.
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7. Nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy "zömében", mert nyilván ez nem a teljes generációra vonatkozik. A szüleim még nincsenek 60 évesek, de nemhogy a közösségi oldalakat nem használják, hanem okostelefont sem hajlandóak vásárolni.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy ilyesmire költene. Akkor már inkább érdemesebb lenne hirdetésekre költenie, a lájkok szerintem valósak.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez most melyik pénisz-szakértő újabb agymenése, Pohár Kanni?
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!