Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Ursula van der...

Most, hogy Ursula van der Leyen & Timmermans megmondták, hogy nem akarják a magyar kormányt hatalmon ugye nem szavaztok a Fideszre?

Figyelt kérdés
Van választék a szocik Dobrev Klárát akarják, a magukat jobboldalinak értelmezők pedig Tisza Pétert. Nem mondhatod, hogy nem nyújtanak alternatívát. Ugye már nem szavazol Orbán Viktorra?

ma 16:09
A kérdező szavazást indított:
Ursula adott egy löketet. Megerősített, hogy kire kell szavaznom
Timmermanssal értek egyet. Az ő jelőltjére szavazok
Nélkülük is tudom kire szavazzak
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Eddig sem szavaztam rájuk, de nem is ilyen Urszukák meg Trippermanok fogják mutatni nekem hová x-eljek.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda kérdés! Nem kifejezette na Fideszt nem akarják hatalmon, hanem az egész Patrióta szövetséggel van gondjuk, ugyanis rettenetesen félnek, hogy a jobboldal megerősödik a következő években. Ami nem is kizárt. Orbán már a jobboldal vezetője, felnéznek rá, erős személynek tartják, máskülönben, ha gyenge láncszem lenne, nem szívóznának ennyit vele. TArtanak tőle, mert intelligens és sokmindenre képes.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Tisza Péterre biztos nem, de Magyar Péterre sem szavaznék. Iszonyat csalódás, ő lett az új EU-s baloldal bábja.


Semmi saját gondolat, ötlete nem lesz már, azt fogja csinálni amit majd ott megparancsolnak neki.


Dobrev? Inkább nem minősítem.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
37%

Nem emiatt nem szavazok a Fideszre.

Csak a szokásos miatt, élhetetlenné tették az országot.

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nélkülük sem szavazok a Fideszre, de ezt ne ők mondják meg. Ez éppen hogy fideszéknél módi, hogy ha úgy mondják felülről még a kútba is beugrunk.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem azzal van baj hogy valaki jobboldali, keresztény vagy konzervatív.

Az a baj ha valaki mocskos tolvaj és tönkreteszi az országot.


Erről a a cigányok jutnak az eszembe.

Azért vannak az előítéletek mert barna bőrű cigány vagyok.

Nem azért. Azért mert lopsz.

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezután még inkább a Fideszre szavazok.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

6 -

""Az a baj ha valaki mocskos tolvaj és tönkreteszi az országot.""


Így van!!!


Ezért nem szabad szavazni a Tiszára!!!!

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tisza még egy fillér kárt nem okozott az országnak ellentétben a fidesszel.

Szerintem kapjanak ők is egy esélyt. Ha kevesebb kárt okoznak mint a fidesz már akkor megéri a váltás.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!