Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az eu által a kormánynak...

Az eu által a kormánynak utalt Koronavírus pénzt mikor adja oda a népnek a fityesz?

Figyelt kérdés

[link]



Már most is 520 milliárd forint uniós válságkezelési támogatás áll a magyar kormány rendelkezésére a koronavírus elleni küzdelemben - hívta fel a figyelmet Ujhelyi István MSZP-s EP-képviselő


ma 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Már odaadta rezsicsökkentés formájában.
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1.

Úgy érted hogy elvették ?

ma 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
2: nem, úgy, hogy odaadták ártámogatás formájában.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3.

azért fizetnek hétszeres árat túl fogyasztásért mert odaadta a pénzt ?mi 700.000 ft-ot fizettünk az ártámogatás utáni évben pluszban a gázra miről beszélsz te szerencsétlen

ma 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már megkaptam a részem.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.

Egy pedofilt kaptál?

ma 12:20
 7/14 Krampusz1 ***** válasza:

300+ milliárdért vettek akkor semmire sem jó, túlárazott lélegeztetőgépeket ebből a pénzből is -Szijjártó- :(

Szijjártó utána személyesen darálta le az anyagokat utána a külügyben, és a közbeiktatott cég pedig el lett adva egy félig hajléktalan roma fiatalnak.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez egy 2020-as cikk. Akkor javában ment a koronavírus elleni védekezés. ARRA lett elköltve.
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8.

"ARRA lett elköltve."


az azért nem kevés pénz , Én nem láttam nyomát hogy mire költötték !

és te mindent el is hiszel?

ma 12:38
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Ott van a 2020-as és 2021-es költségvetés, nyilvános, nézz utána!
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!