Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bejön nektek a koronavírus...

Bejön nektek a koronavírus által meghatározott új világrend? Szeretnél így élni örökre?

Figyelt kérdés

Állítólag matematikai elemzések szerint november végére napi 25 ezer új fertőzött is lehet Magyarországon, természetesen teljes lockdown lesz. Jönni fog majd 2023-ra újfajta vakcina mert a mostani nem hat. (Honnan tudják előre, hogy 2 év múlva is létezni fog a covid?)

Neked amúgy bejön ez a világrend amit a háttérhatalom hozott, a covid világát? Jobban szeretsz így élni, mint 2019 előtt?



2021. okt. 4. 05:21
A kérdező szavazást indított:
Nekem ez a világ jobban bejön mint a régi.
Nekem a 2019 előtti idők jobban bejöttek.
47 szavazat
1 2
 1/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
39%
Senki sem kíváncsi már a gődényisták agymenéseire, menj dolgozni.
2021. okt. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem világrend, világjárvány.


Nekem amúgy bejön, dolgozhatok home officeban, amivel napi 2 órát spórolok. És amióta van oltás azóta semmiben nem vagyok korlátozva.

2021. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Én semmiben nem érzékelek érdemi változást.
2021. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Onnan tudják, hogy előre meg van írva a forgatókönyv. A végső cél a teljes diktatúra, amit a tartósan bevezetett kijárási tilalommal fognak megvalósítani. Senki nem mehet sehova a munkahelyén és a boltokon kívül. Totális kontroll alatt lesz a lakosság, és az első két válaszolóhoz hasonlók még tapsikolni is fognak ennek. Emellett 3-6 havonta kötelezően újra kell oltatnia magát mindenkinek olyan oltással, amiről csak találgatni tudunk, mi van benne.
2021. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki tudja hogy chips van az oltásban, méghozzá 6g!!
2021. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Ami azt jelenti hogy minden oltásba 6gramm zatykós csipszet sűrítenek bele.
2021. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani, el kell indítani a harmadik, mindent elsöprő nukleáris világháborút és végetér a sok hülye okoskodás... :-)


Ha befolyásolhattam volna, hogy megszületek-e vagy sem, ilyen helyre ennyi barom, szedett-vedett s*eg.garc közé tuti nem jöttem volna önszántamból... :-)


Jöjjön ilyen emberek közé a covid-a-b-c-d... zs... nameg a rák! :-)



A sok getyó, aki ennek örül már eleve otthonról dolgozott, mondvacsinált "munkákat", amire rá volt húzva, hogy hasznos és a Föld nem forogna, ha nem csinálná... :-)


Ez egy nagy üzlet, politika. Amit az előttem szólók is mondtak: kontroll, én hozzátenném, hogy agymosás, stb...


Hogy mi a haszna:


1.: az embereknek nincs kedve külföldre menni nyaralni (azaz itthon költik el a pénzüket)


2.: már a kis falvakba is a covid előtt bevezették az optikai netet, azaz készültek tudatosan, hogy végre kihasználják az online rendszereket: lásd a Google-nak már volt ClassRoom-ja, stb.


Amúgy meg minek kell 10 féle vakcina, meg ilyen-olyan félszemű orvosok szugeráló vakcina-reklámja, miért kell ezzel 5 percenként ennyire keményen találkozni?


Mellesleg nekem semmi bajom, nem vagyok, meg nem is leszek beteg, maximum mentálisan ettől a sok hülyeségtől! :-)


Szerintem pont ez a cél, qrva sok ember van már a Földön és nincs elég forrás, ami eltartaná a felső 10 000-et.


Higyjétek el megérett már ez a sok g*e.ci ember a pusztulásra, én csak a növényvilágot meg az állatokat sajnálom! :-) (azt most hagyjuk, hogy az ember a legnagyobb állat)


Vajon Soros Gyurkát, Elon Musk-ot (Nejlon-maskot) is elviszi a covid, nemhiszem! :-)


Sok agyalágyult barom! :-)

2021. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Dehogyis túl sok a rabszolga, meg a felesleges nyugger.

Azért kell a covid, hogy elpusztuljon a felesleg.

2021. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
92%
Az én életmódomban nem sok vizet zavar, hogy lesz lockdown, vagy nem.
2021. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Faszt.
2021. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!