Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek elmagyaráznák,...

A fideszesek elmagyaráznák, miért olyan fontos az országnak a HATÁROZATLAN időre szóló rendeleti kormányzás? Miért nem jó egy meghatározott időre szóló rendeleti kormányzás elfogadása?

Figyelt kérdés
Miért jobb a HATÁROZATLAN időre szóló a HATÁROZOTT időre szólóhoz képest az ORSZÁG szempontjából? Milyen előnyei vannak?
2020. márc. 23. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy imadott Orsós Olstein Viktorunk végre királlyá koronázhatja saját magát.
2020. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt makogják, hogy mert így most nem lehet rögtön de azon pillanatban dönteni amikor kell, de nem igaz, az egészségügyi tv. járvány esetére ezt megengedi. Valamint azt is makogják, hogy nem tudhatjuk, hogy 3 hónap múlva lesz e még ember a parlamentben és döntésképes lesz-e így. Ez is hülyeség, mert sehol, még Olaszországban sem mutat hasonló tarolást sem a vírus ami miatt ennyi képviselő kieshetne amennyi nélkül már döntésképtelenség állhat fel. Ha mégis megközelítenénk ezt a helyzetet meg nyilván még mindig fel lehetne újra dobni szavazásra. Hazugság, hazugság, hazugság, mindössze ezzel magyarázzák ezt a szégyent.
2020. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az észérvekre én is kíváncsi vagyok.
2020. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék. Csak az rá a szövegük, hogy gyors döntésekre van szükség, nincs idő ülésezgetni, stb. Csak a lényeg nem nagyon akar eljutni az agyukig, hogy oké, legyen teljhatalma és legyen rendeleti kormányzás, de határozott időre és szigorúan addig, amíg a járvány el nem vonul. Nem egészen értem ez így miért nem felelne meg a fideszes szavazóknak.
2020. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet hetenként összeülni az országgyülésnek. A járvány hónapokig fog elhúzódni. Nem lehet minden héten beráncigálni képviselőket, hogy szavazgassák meg. Egyrészt a képviselők betegek lesznek. Korházban nem tudnak szavazni. Reméljük nem mind huny el időközben. Veszélyes lesz kijárni km-eket utazgatni ebben a járványos időben. Ilyenkor az lenne a legjobb, ha most megszavaznák egyszer s mindenkorra.
2020. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ötöske, légyszíves olvasd már el amit írtam, én voltam a negyedik. Nem írom le újra, ne tereld a szót. Olvasd el és próbáld értelmezni, pont a magadfajtákról szól.
2020. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Az erős államok hatékonyabban tudják kezelni a kényszerhelyzeteket: sokkal gyorsabb meghozni egy döntést, ha előtte nem kell azt a parlamenttel megszavaztatni.
2020. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fideszesek, nem fogjátok fel hogy a kérdés a HATÁROZATLAN IDŐRE SZÓLÓ rendeleti kormányzásról szól??

Megszavazná az ellenzék egy BIZONYOS IDŐRE, mondjuk 6 hónapra vonatkozó rendeleti kormányzást, de a fidesz HATÁROZATLAN IDŐRE akarja minden áron, a kérdésem az hogy MIÉRT JOBB EZ MINT MONDJUK 6 HÓNAPRA MEGSZAVAZNI??

2020. márc. 23. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyári munkasnak nem veszélyes bemenni dolgozni minimálbérért akkor a képviselőktől elvárható hogy milliókért megtegyék ugyanezt.
2020. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy például június végéig miért nem jó.
2020. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!