Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érdekelt senkit,...

Miért nem érdekelt senkit, miért lett ekkora kudarc Magyar Péter hétvégi akciója?

Figyelt kérdés
Több százezer emberre számított, végül csak háromezren jelentek meg Magyar Péter hétvégi tüntetésén. A baloldali politikus óriási rendezvényszervezési és politikai kudarcot szenvedett, nem tudott mozgósítani, és nem tudta fenntartani azt az érdeklődést, amihez hozzászokott tavasszal. Mindez azt mutatja, hogy csökkent az érdeklődés, elkezdődött sokaknál a kiábrándulás. A nagy várakozásokkal ellentétben, helyszíni felvételek alapján a résztvevők száma háromezerre volt becsülhető a tüntetésen.
tegnap 16:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

#8

Ha külföldön vagy és olyan jó ott az élet meg a légkör akkor nem tudom hogy a szabadidődben mit vergőfsz magyar oldalakon azzal hogy "orbán 26 ban jaj lesz nektek"

tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
#11 csitu és hozd a pizzám mert nem kapsz borravalót a végén és sírdogálhatsz!
tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
#11: És ti? Ha Magyar Péter népszerűsége valóban ilyen drámaian zuhan, akkor minek foglalkoztok vele? Menj, igyál egy pezsgőt Gulyás Gergellyel, ő már hónapokkal ezelőtt megmondta, hogy kipukkadt a lufi.
tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%

#12

Ennyit tudsz... ennyi vagy


#13

Most le lettem fideszezve? Nem vagyok fideszes de köszi a rágalmat :)

Én nem foglalkozom Magyar Péterrel mert nem szeretem a fideszeseket! 10 évig élvezte a NERt és ott állt Orbán mögött... mit akartok tiszások? Mégegy fideszt? Mert azt építitek... én vagyok az akinek elege van a fideszből éppen ezért nem fogok egy fidesz 2.0 Magyar Péterre szavazni

tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
Megint belefosott egy fideszes provokátor a nadrágjába?
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13-as bizony kipukkadt a nagy luftballon, ami nem is volt nagy és kifejezetten üres volt. Mégis egy páran ezt még nem látják. Számukra keserű lesz a csalódás 2026-ban, már ha MP egyáltalán tényező lesz még akkor.
tegnap 16:52
 17/25 anonim ***** válasza:
14%

"rég külföldön vagyok"


Ott csak fogyatékkal élők vannak.

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
Messze nem volt kudarc. Átütőtte a rezsim tartóoszlopát az m1, aki nem volt rest hazudni, és ferdíteni a tényeken még az nap sem. Természetesen nem engedték be, hogy felolvassa a 16 pontot, ezzel csak magát árulja el a rezsim, hogy nem "köz"tévé 140 milliárdból sem.
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

#14: Mikor mondtam én, hogy fideszes vagy? Annyit mondtam, hogy koccinthatsz Gulyás Gergellyel, hisz ugyanazt gondoljátok. Nem baj, ha egy hullámhosszon vagytok.

#18: Egyetértek.

tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki, mire számított? Pangás van a politikában, választások mostanában nem lesznek, különféle csoportok sem elégedetlenkednek feltűnően hangosan, plusz rossz idő is volt múlt szombaton, francnak lett volna kedve kb. a semmiért felutazni Pestre. Ettől függetlenül a Tiszára fogok szavazni 2026-ban.
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!