Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érdekelt senkit,...

Miért nem érdekelt senkit, miért lett ekkora kudarc Magyar Péter hétvégi akciója?

Figyelt kérdés
Több százezer emberre számított, végül csak háromezren jelentek meg Magyar Péter hétvégi tüntetésén. A baloldali politikus óriási rendezvényszervezési és politikai kudarcot szenvedett, nem tudott mozgósítani, és nem tudta fenntartani azt az érdeklődést, amihez hozzászokott tavasszal. Mindez azt mutatja, hogy csökkent az érdeklődés, elkezdődött sokaknál a kiábrándulás. A nagy várakozásokkal ellentétben, helyszíni felvételek alapján a résztvevők száma háromezerre volt becsülhető a tüntetésen.
tegnap 16:15
1 2 3
 21/25 Misery válasza:
Ez a sok birka fidkány még mindig azt hiszi, hogy vagdalkozással viszi valamire, nem jutottak még mindig el odáig, hogy kézzel csak az ellenkezőjét érik el. Nem baj, csináljátok csak, annál hamarabb pusztultok végre el a közéletből.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20-as erre majd alszol még valamennyit, ezt most még nem lehet így kijelenteni, főleg ha te is látod majd, hogy jó irányba mennek a dolgok és akkor te is behúzod az ikszet az egyetlen jó helyre.
tegnap 19:18
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

Hidd el komám, én 2010 óta nem szavaztam, de most elmegyek a Tiszára szavazni, mert gyűlölöm a Fideszt. Egy esetben, nem szavazok senkire, ha Magyar is lepaktál Gyurcsánnyal, mint annó MZP, mert akkor ott minden esély elszállt.

20-as voltam.

tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23-as hidd el öregem, hogy ezt még úgyis át fogod gondolni. Addig is nézd meg a legutolsó Bayer sót, ahol Zsolti tételesen megcáfolja MP mellébeszéléseit a "lezüllesztett" egészségügyről, oktatásról stb. Magyar Péter a pillanatnyi hangulatot akarja meglovalni, de ehhez az kell, hogy ne mondjon igazat. Sajnos sokszor.
tegnap 20:52
 25/25 anonim ***** válasza:

Te most komolyan Bayer Zsoltit hozod fel példának?🤦‍♀️🤣 Kár, hogy nem Bohár Danit...🤣

Na jó, szerintem hagyjuk is...

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!