Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ezzel az országgal...

Mi lesz ezzel az országgal miután minden értelmes ember kivándorolt? Most se nagyon akar semmi működni.

Figyelt kérdés

ma 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%

Javul a nemzeti kohézio.


A balliberálisok úgyis csak hátráltatják az országot.

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1. nem is tudtam, hogy a nezmeti öntudat, ennyire rajong a romákért, a thai-okért és a fülöp-szigeteki ladyboy-okért. De, hát, kinek a Bese pap, kinek a paplan.
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Még én is kivándoroltam Ausztriába, annak ellenére hogy mérnök informatikus végzettségem van és IT fejlesztő vagyok tehát elvileg nekem Magyarországon sem lenne olyan rossz, a gyakorlatban pedig fele annyi fizetésért sokkal keményebbek az elvárások.

De még ha ugyanannyit is keresnék, akkor sem érné meg hosszútávon Magyarországon maradni, mert ott 10 év múlva mi lesz? Nekem kell majd eltartanom a sok öreget, ezért egyre nagyobb adóterheket rónának rám. Borzalmas már most is nézni milyen elöregedő a társadalom, és a fiatalok közül is a tökéletlenebbek maradtak otthon. Nyugdíjam nem lenne Mo.-n, bezzeg tőlem rengeteg pénzt lehúznának. Tehát úgy éreztem hosszú távon ígyis úgyis ki kell költöznöm, még akkor is ha vannak nálam akik sokkal szarabb helyzetben is kénytelenek otthon maradni.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nagyon be vannak szarva 2026-tól.

ennyi propagandistát ami itt van még sosem láttam egyébként, lehet

mégiscsak hazamegyek szavazni külföldről...

ma 12:49
 5/18 A kérdező kommentje:

semmi nem működik, de semmi


- halott egészségügy

- halott oktatás

- infláció

- szar fizetés


nagyon versenyképes hosszútávon az ország

ma 12:56
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
A jelenlegi ellenzéktől, milyen hiteles pozitív változás várható?
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt ne felejtsd el, hogy 80% visszatér, szóval nem kell aggódnod, valahogy meg leszünk nélküled! (és még az is lehet, hogy pár év múlva visszajössz)
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez egy jó kérdés, én ezért költöztem el innen mert szerintem semmi
ma 13:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

80% visszatér? Ez milyen adat? Honnan van? Kik lettek megkérdezve erről?!

A tavalyi népszámlálási adatokból semmiféle 80% sem számolható ki.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha helyén a szíved, akkor máshol sem érzed igazán jól magad. A pénz nem minden. Ide születtünk, itt kell helytállni!
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!