Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem idegesít hihetetlen...

Csak engem idegesít hihetetlenül Magyar Péter?

Figyelt kérdés
Nem követem a politikát hidegen hagy de mindenhol ezt a kis dühös óvodást látom libabőrös vagyok tőle

ma 06:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
4# Ezeket mondani nem túl megerőltető. Én is ilyeneket akarok. Meg még sokan ilyeneket akarunk. Kérdés, hogy akkor is nagyon fogja-e akarni, ha már ott lesz a hatalom mámorító közelségében? Mert 30 év (de inkább több) politikai hagyományát törné meg, amin én őszintén nagyon meg lennék lepődve.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se fideszes semmilyen tudom jól hogy mindenki lop bárki kerül oda hiszen Magyarországon vagyunk engem csupán ez a személy idegesít
ma 08:43
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg komolyan próbáltam végighallgatni amit MP mond a tévé székház előtt a tünci előtti estén. Nem sikerült. Ez az ürge rettentően irritáló hangon, totál unalmasan, teljesen ahngsúlytalanul beszél végeláthatatlanul hülyeségeket hazugságokkal meg ostobaságokkal ötvözve. Kb olyan volt mint egy mentálisan beteg ember aki minden gondolatát válogatás nélkül kimondja, mert nincs fék az agyában ami megszűrné és valódi, értelmes szöveggé rakná össze.

MZP volt már a kampány végefelé ilyen a "neménmondtamorbánviktormondta" szövegeivel.

Ami egyértelmű volt, hogy MP nincs rendben.

Most vagy valami olyan szert adnak ezeknek az embereknek ami totál elveszi az eszüket vagy épp az a gond, hogy nem veszik be a gyógyszereiket, mert csak mentálisan sérült embert tudnak találni az ellenzéki oldalon messiásjelöltnek.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Krampusz1 ***** válasza:
100%

Nem mindenki lop.

A "keresztény" Magyarország nem érti hogy nem kellene lopni?

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13# Próbálj meg ép ésszel és pszichével végigtolni egy kormányváltó projektet úgy, hogy közben milliárdokat költenek a lejáratásodra, hadba állítva minden lehetséges eszközt - médiát, infrastruktúrát, emberi erőforrást, kijátszva ellened a közvéleményt. Én azt csodálom, hogy idáig kibírta.
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13# Még az a szerencse, hogy a közepénzzel kitömött kihízott urak nem jönnek zavarba kínos kérdésektől, és mentálisan teljesen rendben vannak.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lenne, ha még fideszes is lennél... embertelen.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Krampusz1 ***** válasza:
Az a lényeg, hogy Balásy, aki múlt héten kapott (lop el) 30 milliárd forintot "Brüsszellel kapcsolatos kampányra" (értsd: Brüsszel róósz, stop Brüsszel, stb) az nem idegesíti az igazságra szuperérzékeny objektív fideszeseket.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!