Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem idegesít hihetetlen...

Csak engem idegesít hihetetlenül Magyar Péter?

Figyelt kérdés
Nem követem a politikát hidegen hagy de mindenhol ezt a kis dühös óvodást látom libabőrös vagyok tőle

ma 06:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak téged.

Ezek szerint a propaganda elérte a célját.

ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Milyen lenne, ha még követnéd is a politikát? Embertelen...
ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D-Mano ***** válasza:
39%

Engem nem idegesít, számomra inkább komikusan hatnak Magyar Péter megnyilvánulásai. 😅

A baj az ott van, és ez viszont nagyon zavar, hogy túl sokan komolyan veszik ezt a viccet... 😕

ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Krampusz1 ***** válasza:
66%

Hát micsoda ember az?!?

Olyanokat akar, hogy ne lopjon az Orbán család, költsenek a kórházakra, az oktatásra, az egészségügyre, és ne a család meg a haverok lopják szét az országot!

Hát hová vezetne ez?!?!

Nem vagyunk állatok, hogy ne lopjunk!

Csak a Fidesz!

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Egy ember miatt, akinek a létezéséről alig pár hónapja tudsz és nulla hatalommal bír, magas a vérnyomásod, kockáztatva az egészségedet, de a 14 éve regnáló kihízott, közpénzzel teletömött politikusok miatt nyugodtan alszol. Gratulálok! Így működik a propaganda, igazi mintapolgár vagy!
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy egyedül, sokan így vannak vele.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem idegesít, elég megnyerő stílusa van, de ugyanakkor bizalmatlan vagyok vele szemben, nem állnék be a követői közé.
ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Az utolsó beszédében is hazudott.


[link]

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen általában az elkábított fidesz hívőket és jól fizetett propagandistákat idegesíti, mivel látják a hatalmuk végét. De ez így van rendjén ezért politizál és ezért támogatja őt a magyarok nagy része, hogy a Fidesz autokratikus hatalmát és korrupcióját megtörje.
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
#8 Mikor nem hazudott?
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!