Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy alapvetően...

Miért van az, hogy alapvetően úgy vélem, jó lenne a kormányváltás, de amikor Orbán Viktor parlamenti felszólalásait nézem, akkor azok tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

A parlamenti felszólalásaiban Orbán jól érvel, látszik, hogy naprakész tudása van. Stílusa teljesen egyedi: könnyed, magabiztos, humoros és udvarias.

Ezzel szemben nézzétek meg, hogy Gyurcsány mit művelt nemrég a Parlamentben.


Na, akkor most mi a helyzet?

Kedvelem Orbánt, vagy nem?

Már összezavarodtam.


tegnap 22:11
1 2
 1/11 Molyember ***** válasza:
75%
Szerintem is ügyesen beszél, legalábbis ügyes emberek írják a szövegeit, de ettől még szétbssza az országot.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez magánügy.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


A parlamenti felszólalásainak szövegeit nem ők írják, azok spontán jönnek.

Miközben az ellenzéki politikus beszél, ő szokott magának irkálni. Gondolom egy vázlatot arról, amit felelni fog.

tegnap 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Orbán elég jó a kommunikációban.


Egyben viszont ez is a probléma vele.Sok duma, de nem történik semmi vagy nem úgy történik, ahogy mondja.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Hát igen, a kormányzásával elégedetlen vagyok.

Mondjuk van, amiben egyetértek Orbánnal, de az egészségügy, oktatásügy, közbiztonság javításra szorulna...


Nekünk (miskolciak) fideszes polgármesterünk lett, és elég nagy tervei vannak a várossal, nagyon motivált, és szimpatikus ez az ember is.

Meglátjuk, mi lesz. Ha Miskolcon beindul a változás, lehet, az kiterjed máshová is :)

tegnap 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldog karácsonyt! 😊
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudsz ellenállni a sármnak.

Van aki szereti a dagadtakat.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hitler is nagyon jó szónok volt, szinte a legutolsó pillanatig hittek neki a hívei...
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


Jogos. Ez mondjuk igaz!

tegnap 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!