Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha összejön a kormányváltás a...

Ha összejön a kormányváltás a fideszesek elfogják fogadni az eredményt vagy választási csalást fognak kiabálni? Hogy csalnák el a választást?

Figyelt kérdés
Most novemberben lesz választás és nem állnak valami jól a republikánusok, de már előre látom azt, hogy megint vekengeni fognak, hogy megint elcsalták. Miért van az, hogy nem az úgynevezett "nemzeti oldal" nyer akkor hisztizni kell, hogy a másik oldal nyert, ezért biztos csalás történt? Amikor 2022-ben nyert a fidesz nem örültem neki, de elfogadtam, hogy ők nyertek és valahol éreztem, hogy ez az összefogás nem működik főként nem Gyurcsánnyal. De mondjuk amikor 2002-ben vesztett a fidesz az Erzsébet hídon gerilla akciót szerveztek Budaházyék, nem olyan rég néztem meg és baromi cringe volt amit ott műveltek, aztán nekik állt feljebb, hogy a rendőrök végezték a munkájukat. 14 év után úgy látom, hogy az úgynevezett "nemzeti jobboldal" úgy érzi, hogy nem ők vannak hatalmon, úgy élik meg, hogy mindig ellenzékbe vannak, mert a szövetségeseink nem osztják azt a nemzeti radikalizmust ergo ők a normálisok és nagyon fel vannak paprikázódva, ezt a fajta gyűlöletet még ellenzékbe se látom. Ha mondjuk nyer a tisza 2026-ban ami nem egy ráadásul tipik libsi párt agyvérzést fognak kapni? Nem tudják azt elfogadni, hogy normális országban vannak fékek és ellensúlyok és 4 évig ők vannak hatalmon aztán jön a másik, utána megint jön egy másik. Ausztriában nyert a szélsőjobb, ami engem teljesen hidegen hagyott mivel úgyse lesznek örökre hatalmon, ott működnek a fékek és ellensúlyok. De a fideszen és a támogatóin azt látom, hogy ők valójában egy Észak Koreai helyzetet akarnak ahol Vitya élete végéig van hatalmon. Ha esetleg egy fideszes olvassa ezt, hát gondolkodjon már el azon, hogy egy normális országban váltó párt rendszer van és nem mindig ugyanazok vannak hatalmon. 2022-ben is azzal jöttek, hogy elcsalhatja a választást a Soros hálózat. Kíváncsi vagyok ezt hogy csinálnák? Ide jönnek titokba CIA-s tagok és megsemmisítik a fideszes szavazólapokat? Arra sincs bizonyíték, hogy az USA választást elcsalták és arra sincs bizonyíték, hogy a 2002-es választást is elcsalták volna.
ma 15:37
 1/7 Fsms ***** válasza:
48%
Szerintem a Fidesz nem fogja elfogadni, és a vészhelyzetre hivatkozással etc. hatalomban marad. Semmi jót ne feltételezz róluk.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Ha mondjuk nyer a tisza 2026-ban ami ráadásul nem egy tipik libsi párt agyvérzést fognak kapni?"


Nem tudtam javítani

ma 15:39
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Abból szerintem világ botrány lenne
ma 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha az előző 4 választásból és a gyurcsányistákból indulok ki, akkor csalást fognak kiáltani.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem nagyon tudunk semmit Magyar Péter hozzáállásáról a főbb dolgokhoz: migránsok, szuverenitás (európai ügyészség? rezeg a léc), lmbtq.


MP lebontaná a "kerítést" és szolgai módon mindent betartana amit az EU kér?


Ha igen (és sok szavazója ezt várja tőle), akkor nem lesz kormányváltás. Ha nem, akkor meg a szavazói egy része fognak elpártolni tőle.


Szóval kíváncsian várom, hogy mondja meg ELŐRE, hogy mit fog tenni!

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, màr a 22es vàlasztàs lezajlàsa előtt kijelentette Kövér László Obersturmführer hogyha veszítenek az csakis a CIA miatt lehet.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kövér Laca

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!