Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzügyileg ostoba döntést...

Pénzügyileg ostoba döntést hoztunk, hogy nem vettük fel a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt lett volna lehetőségünk felvenni, de rájöttünk nem tudnánk mire költeni. Állampapírba tettük volna de azzal morális aggályaim voltak.

ma 19:26
 1/4 felkelhetetle ***** válasza:

Felvenni hitelt úgy, hogy nem tudod mire költeni sosem ostoba lépés, sőt kifejezeten okos.

Örülj neki, hogy vagy olyan anyagi helyzetben, hogy egy ilyen összeget nem tudsz mire költeni és ne töprengj, azon a párszázezren, amit egy állampapiros befektetésből kaptál volna, ha minden jólmegy.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Igen.



Fektethettétek volna a gyerek jövőjébe is.

ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másba is be lehetett volna fektetni, bár nem tudom azért annyit nem lehet ezen kaszálni, még pár éve olvastam erről valami portfolios cikket ahol az évszázad üzletének írták le, aztán pár százezret lehetett pluszba keresni rajta, közben meg a nyakadba vettél egy 10 milliós hitelt.


Illetve ezt nagyon nem értem, ha ennyire bajod van a Fidesszel, akkor miért nem veszed fel és fekteted valami olyanba ami nem jó a Fidesznek? Adod oda a szegényeknek?


Totalcarba volt egy értelmiségi ellenzéki aki az autók támogatásán pampogott, aztán csak felvette és vett egy jobb verdát, de az eszébe se jutott hogy vegyen egy olcsóbbat és a megspórolt pénzt meg eljótékonykodja vagy valami olyan helyre tegye amiből változást remél.

ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babaváró hitelt érdemes felvenni, mivel elég kedvező.


Be is lehet fektetni, akár ingatlanfejlesztésre is lehet költeni vagy gépkocsira.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!