Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyértelműen kiderülne,...

Ha egyértelműen kiderülne, hogy M.P. és a Tisza tényleg a Fidesz kreálmánya, szerinted mennyire lenne dühös az a nagy tömeg, ami most a Tisza szavazóbázisa?

Figyelt kérdés

Mert akkor joggal érezhetik azt, hogy átverték őket, nem csak Magyar Péter és a Tisza, hanem a Fidesztől is minden eddiginél aljasabb húzás lenne. A Tisza és a Fidesz vezetőségére egyaránt nagyon dühösek lennének az emberek.

Most a Tisza mellett nem csak pár százaléknyi szavazó áll, hanem alsó hangon is több, mint 30 százalék. Ez nagyon sok ember.

Az én véleményem az, hogy itt maga a pokol fog elszabadulni ebben az esetben, ennyi dühös emberrel. Ha nem az összes megtévesztett szavazó, de ha csak a harmaduk lesz irgalmatlanul mérges, már az is nagyon sok.

Te mit gondolsz?



ma 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire inkább szekunder szégyen érzete lenne de azt sem mindegyiknek mert nem mindegyik tudja fölfogni!
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire. Nem fogadnák el a bizonyítékokat. Ez egy szekta, látszott a tegnapi gyűlésen is.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
a fityeszről is kiderültek egyértelműen dolgok mégse lehet dühös a tömeg
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyar Péter ex-fideszes maga is bevallotta, hogy túlárazott szerződéseket írt alá a Diákhitel vezetőjeként.


Már most össze kellene hogy omoljon a támogatottsága. Ő egy volt fideszes, aki vagy bábja, vagy döntéshozója volt a fideszes rendszernek - nem tudom, melyik a kínosabb -, évekig semmi baja nem volt az egésszel, legfeljebb az, hogy nem ő volt a csúcsán.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hívőknek tökmindegy csak petya legyen a színpadon slimfitfarmerban meredező hímtaggal.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire

Egyébként meg Magyar Péter mióta ellenzéki bakker?

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Az agymosottaknak mindegy.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl. semennyire, egyszerűen csak nem szavaznék a Tiszára.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se Tiszás, se DK-s, se másmilyen szavazó de az szerintem elmondható általánosságban, hogy egy részük csalódott, kiábrándult lenne. Többé nem szavaznának a Tiszára. Egy részük nem fogadná el, másik részükhöz meg nem jutna el az infó sem.


Tökéletes példa erre az MHM. Folyamatosan jönnek a bizonyítékok, sőt félig-meddig ki is van mondva, hogy a Fideszt támogatja de a hívei abszolút tagadásban vannak. Totálisan elutasítják a tényeket. Szóval ez általánosságban jellemző. Egyik-másik pártnál hol jobb, hol rosszabb ez.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!