Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap miért nem ment be a...

Tegnap miért nem ment be a tömeg a "köz"média épületébe?

Figyelt kérdés
lettek volna elegen
ma 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Már minek mentek volna be, sokkal jobb a békés megmozdulás.

Egyre szimpatikusabba Tisza.

ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Mert a cél nem rendszerváltás, hanem ugyanazt a szűk kört a választások után ne fidesznek, dk-nak, stb... hanem tiszának hívják néhány új arccal kiegészítve.

Magyarul semmi lényegi változás nem lesz.

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Persze hogy nem lesz semmi most nem a Fidesz fog lopni hanem a Tiszta de a haveroknak majd osztogatnak Orbán család is megkapja majd amit akar meg a Gyurcsány család is hiszen ezek mind haverok! Rendszert úgy lehetne váltani ha mindet börtönbe zárnák ahogy a Svédek is tették annó!
ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Stop propaganda
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha bementek volna most azzal lenne tele a sajtó, hogy a tiszacsűrhe az ország vesztét akarja
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Talán mert senki nem hívta őket be, a tévé meg nem múzeum, hogy csak úgy besétálj oda.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért, nem mentek be? Tegnap, mintha azt olvastam volna, hogy Magyar bement. Én nem innen fognám meg a dolgot, nekem teljesen mindegy, hogy bemennek vagy nem mennek be. Én ezt az anno spontán indult történés lemásolását szánalmasnak tartom. Elvárom, hogy legyen sütnivalója az új kormánynak, mert hát ide az k....ra kell majd. Ez, hogy másolunk, mert anno annak olyan következménye volt, ami most nekik is jól jönne, ez szánalmas, dedó! Arról nem beszélve, hogy ezzel próbálkozott az óellenzék is, és ha az új ellenzék politikáját végig követjük, akkor tökéletesen ugyanazt csinálja, mondja, amit az óellenzék is mondott, amit csinált, pontosabban amivel próbálkozott. Ennek olyan érzete van, mintha nem látta volna be azt az új ellenzék, hogy az óellenzék teljesen rosszul csinálta, mintha arra a hibás következtetésre jutott volna, hogy jól csinálta csak éppen töketlenül. Mintha Magyar Péter úgy gondolná, hogy csak a tökösség hiányzott ebből és Ő megtalálta a tökeit így kirakta azt az asztalra és várja attól a megváltást. Szerintem baromira nem, mert szerintem ezzel, ennyivel csak ellenzéket lehet váltani, kormányt nem.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Propaganda nélkül a fidesz elveszett.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért, most is fizettek érte?
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

STOP PROPAGANDA, és egyenlő szabad köztájékoztatást!


Mi tisztességes emberek ezért dolgozunk.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!