Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudom biztosan hogy...

Honnan tudom biztosan hogy nem én élek alternatív valóságban, hanem a közmédia és kormányzat?

Figyelt kérdés
Nyilván ha őket hallgatom, minden csodálatos, jó helyen vagyunk, mindenki hülye, aki nem ezt gondolja. Tuti bizonyíték kellene hogy én élek a jó valóságban, vagy az igaz, ami ott elhangzik.

ma 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem tudhatod biztosan.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Az is lehet, hogy minden, amit észlelünk, csak a képzeletünk szüleménye, és valójában nem létezik, csak hallucináció. Az is lehet, hogy valójában mi sem létezünk, csak valakinek a képzeletében.


Nagyjából ilyen szintű LSD-trippel ér fel pár másodperc a fideszes médiából. Szerintem ne hívjuk "köz"médiának, mert nem a közt szolgálja.

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Hallgass meg egy Romantic, majd Tóth Gabi és végül az utolsó Ákos albumot, ha tetszik, akkor valószinüleg abban az univerzumban élsz, mint a közmédia, ha nem, akkor biza a valóság egészen silány.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
7%
Az új Ákos albumról is megírta a telex, mit kell gondolni 😂. Onnan tudod, hogy nem te vagy az agymosott, hogy Pressman influenszerei, amerikából pénzelt orgánumok és messiások határozzák meg, hogy mit gondolsz. Ha önálló gondolataid lennének, s nem az itteni droidokkal együtt írnád a sorozatgyártott lózungokat, na akkor lennél 4ltern44tív valóságban!!!
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

4, 3-as vagyok, úgy irtam a kommentemet, hogy én biza voltam Ákos konerten és hallgattam. Valamikor, rajongója voltam.

Nem, minden fekehete és fehér, és nem mindenkinek kell 444-et, vagy Telexet olvasnia ahhoz, hogy önálló gondolatai, véleménye legyen valamiről.


Üdv

Egy volt Ákos rajongó.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kamuzik a közmédia, de ez természetes dolog. 20 éve, amikor még MSZP volt a kormányon, ugyanúgy ömlött a hazugság az M1-en, a "Nap-kelte" nevű műsorban.


De amikor az ellenzéket olvasom, ott se érzem azt, hogy ez igaz lenne, amit írnak, csak pont a közmédia hazugságának inverzét mondják el. Pl. "Magyarország a legerősebb, a legjobb!!!" - közmédia. "Magyarország a legrosszabb, leggyengébb!!!" - ellenzéki oldal. A valóságban pedig kb. középen van minden mutatóban.


Én egyik oldalnak se hiszek már. Szerintem nem is élem túl az idei telet, elegem volt ebből.


Most nézek egy dokufilmet az egészségügyről - 1996 a készítés éve - és kb. ugyanazokat a problémákat sorolják, amik most is vannak (kevés orvos, lepusztult épületek, semmire sincs pénz, nyugtatózó-alkoholista betegek stb.)

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fizudból.

Van 1 átlag feletti fizud.

Aztán kifizetsz belőle mindent mikor megkapod... Utána meg konstatálod, hogy van 120-130 ezred a következő fizetésedig.

Ami kajára megy mert másra már nincs.

De nézz meg 1 mozit, rendesen egy luxus dolog lett magyar embernek elmenni egy sza r moziba.

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked is azt tudom mondani, amit minden magyarországi agymosottnak: szeretettel várlak ide, Erdélybe, Romániába, egy látogatásra!


Itt azt fogod tapasztalni, hogy bár 2015-ben befogadta Románia az összes rá kiszabott kvótamenekültet, MÉGSINCS TERRORIZMUS, nincsenek No-Go-Zónák (hacsak nem egyes romatelepek környékén), sem iszlamista imámok, se nemi erőszak, semmi, amiről a kormánymédiátok hazudozott és álnépszavaztatott benneteket az agymosás kezdetén.


Itt nincsen homofób törvény, sem könyvfóliázás, sem non-stop LMBTQ-zás, és mégsem házasodhatnak a melegek (bár az alkotmányba ez nincs beleírva), pedig az USA egyik leghűségesebb szövetségese az ország.


Romániában még bejegyzett élettársi kapcsolatra sincs lehetőségük, a román jogrendben sokkal rosszabbak a melegjogok - ÉS MÉGIS JÖN EU-S PÉNZ, rengeteg!


Ha ezt felfogod, meg fogod érteni azt is, hogy a kormányotok HAZUDIK, amikor azt állítja, hogy az LMBTQ-lobbi meg az óvodások átműttetése miatt nem kaptok EU-s pénzt valójában. Nem. Azért nem kaptok, MERT TOMBOL A KORRUPCIÓ MAGYARORSZÁGON!


Itt van független korrupcióellenes ügyészség (LMBTQ-jogok nincsenek!), és ÉRKEZIK A PÉNZ! Tehát VALÓBAN a korrupció a probléma, nem az LMBTQ, az EU-számára!


Nincs gyermekvédelminek hazudott homofóbtörvény sem Romániában, mégsem járnak be iskolákba LMBTQ-érzékenyíteni SEHOL, SENKIK, és nem operáltatnak át gyerekeket!


Románia közvetlenül szomszédos Ukrajnával, gyakran orosz drónok és harci gépek sértenek román légteret, roncsok hullanak át a határon, Románia fegyvert is szállít Ukrajnának - ÉS MÉGSINCS HÁBORÚS VESZÉLYHELYZET, a kétkamarás parlament folyamatos kontrollt gyakorol a kormány munkája fölött!


Stb.


De ha nem ide, akkor BÁRHOVA, bármely EU-tagállamba tehetsz egy látogatást néhány napra, esetleg egy bő hétre. Nem kell sok idő hozzá, hogy a saját szemeddel győződj meg róla, hogy a kormánymédiátok folyamatosan hazudik nektek.


Elég eklatáns példa erre, amikor az jött le az MTV-ben, hogy Bécs, ami egész Európa legélhetőbb városa, csupa "kosz-piszok" és a migránsok miatt élhetetlen - de bezzeg az akkor Tarlós István vezette Budapest, ami rohad szét Bécshez képest, maga a mennyország!


Egyszerűen ki kell lépni a magyarországi posványból, szétnézni a világban és a saját szemeddel rátekinteni a valóságra.


Vannak last-minute jegyeket értékesítő oldalak, amelyek segítségével már fillérekért is utazhatsz, megismerheted a Magyarországon kívüli világ egy-egy valóságos szeletét, és meggyőződhetsz róla a saját szemeddel, hogy az egész fideszes propaganda egy hatalmas hazugsággyár, amely alternatív valóságot sugároz.


Ennyire egyszerű!

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!