Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a 21. századi...

Mi a véleményed a 21. századi magyar történelemről (2001-2024)?

Figyelt kérdés
ma 01:52
A kérdező szavazást indított:
Jó. Voltak nehéz időszakok, de elégedett vagyok.
Közepes. Egyforma arányban volt rossz, és jó is.
Rossz az egész.
2 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Az első Orbán-kormány nem volt rossz, de akkor is tolta ezt a nagymagyar-cserkészkolbász-kereszténység baromságot, utána Medgyessy MSZP-je is tűrhető volt, de aztán 2004-ben jött Gyurcsótány az anarcho-kapitalista SZDSZ-szel, majd a mégrosszabb Bajnaival, aki miatt öngyilkos lett a libatenyésztő.


2010-től Orbán került ismét hatalomra, azóta legalább sakkba vannak tartva a balliberális kapitalisták.

ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

papa, a 21. század 2100. december 31-éig tart, nem akarlak elkeseríteni

de hát ez a magyarországi história eddig elég katasztrofálisra sikeredett,

nem véletlenül megy el mindenki aki értelmes

[link]


üdv Dublinkából (de ezt má tudjátok úgyis nagyon helyesen)

ma 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Nyilván nem a teljes 21. századról szól a kérdés, csak arról a 23 évről, ami eltelt. Ez viszont már majdnem egy negyedévszázad! A 12. osztályos történelem tankönyvben is van szó bizonyos dolgokról ebből az időszakból, szóval már lehet történelmet értékelni.

Papa meg nem vagyok még. 🥶


Mondjuk pontosabb lett volna úgy kiírni a kérdést, hogy "Mi a véleményed a 21. századi magyar történelem ezen szakaszáról (2001-2024)?", látod mindenbe bele lehet kötni. 😅

ma 02:08
 4/8 anonim ***** válasza:

azt meg látod te is/megválaszoltam, katasztrófa, mindenki megy külföldre aki ér valamit

és lehetne tenni de senki nem tesz semmit, nyilván nem fogja senki megvárni amíg már nem lesznek lehetőségei

ma 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ahogy kivettem ebből a válaszból még tanulsz, neked azt javaslom de erősen, hogy tanulj de 1000x-el, legyen egy jó szakmád/képesítésed+gyakorlatod, gyűjts egy kis pénzt és addig húzz el amíg lehet és van rá lehetőség

(én szóltam)

ma 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagy pénzrablás Magyarországon - ez lehetne a címe ennek az időszaknak, és most fut belőle a 24. évad.
ma 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Annak idején meg kellett szakítanom a tanulást, de idén visszamentem hogy (estin) befejezzem a gimnáziumot. Szóval igen, tanulok.

Az van tervben, amit mondasz: tanulok, képzem magam, aztán elmegyek ebből az országból.

ma 02:29
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon helyes! hajrá ehhez! ne várd hogy jobb lesz mert ezt mondják a monarchia óta és minden évben rosszabb! soha nem lesz jobb csak a lehetőségek fognak jobban fogyni!
ma 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!