Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP megnevezte, hogy mely...

MP megnevezte, hogy mely propaganda médiumokat nem szabad olvasni, nézni?

Figyelt kérdés

Csak mert ha jól tudom bojkottra szólított fel és mint hű Tiszás szeretnék ennek eleget tenni de nem tudom akkor mit szabad olvasni, nézni?


Pl. ha a HVG-t olvashatok ha Dezső András cikkeit nem nézem?

[link]

Telex, 444 is írt már róla csúnyákat, cáfolta az állításait. Akkor őket se lenne szabad olvasni?



ma 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Tréfálkozol, vagy tényleg ilyen vagy? Remélem az előbbi.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszem hogy megnevezte volna, vagy olvasol többet megnézed az rtlt es az m1 is és közte van az igazság vagy egyiket sem.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Telelő Teve ***** válasza:
25%

Semmiképp ne nézd meg pl. Reviczky Gábor erdészeti műsorait, a kormánypropaganda fő eszköze.

[link]

Én szóltam.

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

16 pont egyike az, hogy bojkottálni kell a propaganda médiumokat. Azt is mondta, hogy hiába megy ott a kedvenc sorozatom azt se nézzem meg.


Én nem tájékozódni akarok, meg kitalálni, hogy félúton hol lehet az igazság, hanem azt akarom tudni, hogy Magyar Péter szerint mit nézhetek, olvashatok?

ma 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:

#4

Már látom, hogy az előbbi.

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Felsorolta, hogy miket nem szabad nézni, olvasni. A gyk nem volt közte szerencsédre. ;-)
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondta, hogy írhatsz kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem egyébként mit akar ezzel a bojkottal MP.Becslések szerint a köz tv műsorait kb 200 ezren nézik, összehasonlìtásképpem a TV2 és az RTL híradót 600-900 ezer között. Aki még rendszeres köz tv néző, az vér fideszes, tehát az semmiképpen nem fog MP-re szavazni, akár beszámol a köz tv a tüntetésről akárnem, akik még a tüntetésen jelen voltak azok eddig se nézték a köz tv-t, szóval hogy ők bojkottálják-e vagy sem, az teljesen mindegy
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

8: a TV2 is keményen fideszes. Ha valamit bojkottálni kell, akkor őket. Már a műsoraik minősége miatt is.

A kérdező meg szánalmas provokátor, de gondolom, büszke magára.

ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

"Aki még rendszeres köz tv néző, az vér fideszes"

Vagy csak szeretne minél közelebb kerülni a valósághoz, ezért ezt is, azt is néz, hogy legyen min elgondolkodnia, hogy önállóan alakíthassa ki a véleményét. És MP most pont ezt, gyakorlatilag a gondolkodást akarja kvázi betiltani... Szerintetek ez milyen?...

ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!