Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a Fideszesek...

Miért van az hogy a Fideszesek titulálják az ellenzékieket baloldalinak/liberálisnak közben csomó ellenzéki sokkal jobboldalibb mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
Speciel bármilyen kormánykritikus megfogalmazást teszek "libbant"-nak vagyok titulálva közben jobboldali érzelmű ember vagyok, de amit a "jobboldali keresztény" elvtársak tesznek mint intézkedések egyáltalán nem tudom önazonosnak érezni, sőt hányingert vált ki belőlem. A kérdés csupán az lenne, hogy az agymosás tette ennyire butává akik azt hiszik, hogy az összes nem Fideszes az "lipsi"?

ma 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Az igazság az, hogy csak négy párt van az országban akik nem nyugati érdekeket képviselő magyarellenes pártok: A Fidesz, a KDNP, a Mi Hazánk, és a Munkáspárt.


Ezen négy párton kívül minden más párt magyarellenes.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Pontosan, ahogyan az első írja! ;)
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

A fidesz-kdnp nem magyarellenes? Mi a manó?! A fidesz szívat sok magyart. A saját szavazóikat, klientúrájukat úgy ahogy kiszolgálják, a többiek fizethetik az árát. A fidesz-kdnp egy önző, hatalmával rendszeresen visszaélő biznisz-párt.


A baloldalizás és lisbsizés csak propagada. Elültették a szavazóik fejében, hogy ezek mind rosszak és már csak le kell baloldalizni és libsizni az ellenfeleket.

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
#3-asnál tökéletesen látszik az agymosás... :)
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem agymosás szerintem is hazaárulók. Ezért is tettem fel úgy a kérdést hogy a propaganda ültette az agyukba, hogy mindenki aki ellenük szavaz az lipsi?
ma 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

4: Agymosás, hogy a terület, amin dolgozom, különadót kapott? Csak egy példa, sok objektív problémám van még velük.


Az agymosott az a te fajtád.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Rendben elvtárs, ha így látod. Én azt látom, hogy az ország leépült, és pedok irányitanak, és álszentek. Örülök, ha te munkád különadót kapott ettől még nem lesz édes a sz*r íze amit az átlagmagyar megeszik az állam miatt. De hajrá :)
ma 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Nem neked szólt, hanem a 4-esnek, mint láthattad is a szöveg elején. Azt én is látom, amiket írtál.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezesetben sorry, bár azt rühelltem mindig mikor valaki valami "javulást" tapasztalt a saját életében, de nem kollektívan nézi a társadalmat. Pl aki MÁV-nál utazik és panaszkodik a kocsisok leszólják, hogy menjen kocsival ha nem jó, de ettől nekem a szőr is feláll a hátamon ha ilyeneket hallok a te esetedben is ezt értettem :D
ma 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!