Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz hogy a DK meg fog...

Örülsz hogy a DK meg fog semmisülni 2026-ban?

Figyelt kérdés

tegnap 22:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon
Nem, mert hiszek a szocializmusban még mindig
Nem
Nem, mert így senki nem fog nekem sok nyugdíjat adni
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülök, annak ellenére hogy volt olyan EP választás amikor a DK-ra szavaztam, mert akkor az volt a legerősebb ellenzéki párt egy időben. És még annak ellenére is örülök, hogy Gyurcsány Ferencet egyáltalán nem láttam egy kártékony vagy rossz politikusnak, főleg nem a mostani állapotok fényében. Így utólag visszanézve, Feri nem volt rossz politikus, bár nem is volt jó. Összességében viszont remek lesz nyugdíjba küldeni végre, mert így hamarabb lesz kormányváltás is, ha Feri nem marad ott madárijesztőnek. Ha rajtam múlna, én még Ferit is visszatapsolnám, de tudom hogy mások nem, úgyhogy mennie kell.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Ezt miből vonod le? Szerintem simán bejuthatnak 26-ban is, még a Tisza mellett is.

Ami érdekesebb kérdés, hogy a Tisza hol lesz 26-ban, mert ha esetleg kifulladnak addig akkor akár még komolyabb tényező is lehet újra a DK.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 felkelhetetle ***** válasza:

2

Persze, a Tisza fog kifulladni, akik bármit amit tematizáltak egy ország beszél róla és a Fidesznek védekező állást kell felvennie.

Ezzel szemben a déká márcsak a fideszes propagandát tudja felmondani MPről. Nem jutnak ők már sehova sem, hidd el. :)

tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon úgy tűnik a TISZA-ban valódi ellenfelet lát már OV.
ma 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:

"akkor akár még komolyabb tényező is lehet újra a DK."

A DK már sosem lesz komolyabb tényező.


"Nekem nagyon úgy tűnik a TISZA-ban valódi ellenfelet lát már OV."

Azért az tényleg beszédes, hogy abbamaradt a "Kipukkadt a lufi!" szlogen... Pedig pár hónapja még egymást túlordibálva írkálták ezt az itteniek

ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közömbös számomra, - mert egy vicc egylet.
ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!