Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a legjobb BL meccsekért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Az RTL csoport átvette a közvetítési jogot a közmédiától és előfizetős streaming csatornára rakta a közvetítéseket.

#Bajnokok Ligája #jövő #RTL #közmédia #A streaming magyarhangja #rtlpluszz
ma 13:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10#

Hát akkor én már 33 évesen boomer vagyok. A műholdas beltérit is csak akkor cseréltem le, amikor a régi bedöglött. Nekem addig megfelelt az SD adás is, mikor már sokan FULL HD-ba nézték. Az okostelefonom amúgy 7 éves amiről írok, még mindig a nyomógombos lenne, ha nem adja meg magát.

ma 15:13
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, végre az fog fizetni érte, akit érdekel, nem az egész ország.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11


Van az így.

Az én telefonom 10 éves.

A plazma tv-m pedig még annál is öregebb és még csak nem full HD.


Viszont a BL meccseket meg a focit általában pont lesz.rom.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Így is több a retekklubon a reklám, mint a műsor. Abból is bőven elég profitot termelnek, de ez nem elég nekik, ahhoz származásilag túl kapzsik. Szerencsére a neten van bőven alternatíva.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#15 Nem tudok róla, hogy az általad említettek bármelyike közvetítene BL-meccseket, de ha mégis, akkor inkább ezeken nézném. Én külföldi adókra és illegális netes streamekre gondoltam.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én nem fizetek elő. Ha nem látom a csúcsragandókat, akkor nem látom. Majd ha elromlik a 13 éves HD Ready TV, akkor korszerűsítek.
ma 16:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Nincs más választás, azért nincsen, mert el...


Na jó, igazából, nem lett elk...va, csak épp elérte Magyarországot is a jövő. Tecciknemteccik, a streaminget nem fogod tudni visszaszoritani és ez már nem is annyira a jövő, hanem a jelen.

A hagyományos tv-nek, hála Isten vége.

Nézd a jó oldalát, egyre kevesebb emberhez fog eljutni az M1.

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17#

Engem csak a tiszta játékidő érdekel. A stúdiókban való okoskodástól, meg a reklámoktól menekülök. Meg az egyperces híradótól is. Egyébként a közmédia is telefossa reklámokkal a sportközvetítéseket. Az olimpián nem győztem nyomkodni a távirányítót, hogy hol mi van éppen. De már 2012-ben is ment, hogy a közvetítés támogatója stb. Éppen akkor döglött be a régi dobozos tv. Egy még régebbi commodore 64-es monitort kötöttem össze a régi beltéri egységgel.

ma 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!