Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszások! Nem lett volna jobb...

Tiszások! Nem lett volna jobb Vitézy Dávidra szavazni?

Figyelt kérdés
Karácsony Gergely megint a DK irodájából kapja az instrukciókat (pontosabban, még mindig). Most éppen az a feladata, hogy Magyart támadja, akadályozza, gáncsolja. Mi értelme volt annak, hogy érvénytelen szavazatot adtatok le? Értem én, hogy anno beállt a Fidesz Vitézy mögé, de Vitézy erről nem tehet. Azóta már az is teljesen világossá vált, hogy semmi köze a Fideszhez, hiszen gőzerővel támadja a narancspropaganda. Mindemellett úgy látom, hogy Orbánnak az a jó, ha balolali marad a főpolgármester, mert szüksége van egy hazai ellenzéki szerepre is az EU-s mellé. Ezért hagyta leépülni Tarlós idején a közlekedést, ezért indított egy harmatgyenge jelöltet Szentkirályi személyében. Szóval szerintem nagyon rosszul döntöttetek. Az érvénytelen szavazatokkal Karácsonynak kedveztetek, aki az egyik fő hajtó motorja az Orbán-Gyurcsány-rendszernek. Aki a DK jelöltje, az a Fidesz jelöltje is.
ma 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek se füle se farka.

Mit is akarsz kérdezni?

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
A tiszások azok, akik vakon leszavaznak bárkire, aki nem fideszes, és mivel a DK-n és fiókpártjain kívül mindenkit fideszesnek hisznek, karigerire szavaztak és most is rá szavaznának.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tiszás vagyok és Vitézyre szavaztam. Ahogy sokan mások is. De megértem azokat is, akik nem. Sajnos az évek óta tartó uszító politikának köszönhetően az emberek néha túlságosan is bizalmatlanok és nagyon könnyen látnak bárkiben ellenséget. Nem a legjobb ez az érzelemvezérelt hozzáállás, de sajnos ilyenek az emberek, a politikusok pedig rá is játszanak erre.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!