Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a tiszapàrt...

Mi a véleményed a tiszapàrt új "jelképéről" a lyukas zászlóról?

Figyelt kérdés
Eddig szimpatikus volt a Peti gyerek de szerintem ezt most túltolta egy kicsit.
tegnap 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
menő
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem lenne szabad kisajátítani egy nemzeti szimbólumot. A fidesz is ezt csinálta a kokárdával


Az ilyen "tultolasolbol"meg a populista ígéretekből mint az 1millo forintos minimálbér, a demahogiabol lehet látni, hogy MP se nagyon különb mint a többi plitikus

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

#2

Mindezt egy összetett mondatban le is írta, hogy természetesen nem szeretnének kisajátítani fidesz módra egy jelképet...

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Király. Annyira voltál te eddig "Peti gyerek" szimpatizáns, mint én Gyurcsány vagy Orbán szimpatizáns.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

#2 "Nem lenne szabad kisajátítani egy nemzeti szimbólumot. A fidesz is ezt csinálta a kokárdával"

Soha nem tett ilyet a fidesz.

A kokárdás kezdeményezést egy civil szervezet tette pártoktól függetlenül, annyi volt a javaslatuk, hogy mivel akkor pár nap különbséggel volt a március 15-i ünnepségeket követően április elején a választás, tiszteljük meg annyival a demokráciánk létét, hogy fenn hagyjuk magunkon a kokárdát a választás napjáig.

Az mszp képviselői kezdték el a baromságot, a tévé egyik műsorában az mszp-s képviselő szándékosan levette magáról a kokárdát és közölte, hogy csak az ellenkező oldalon állók viselik majd a kokárdát. Őt követték a többiek és a végén tényleg csak azokon lehetett látni az utcán akik a polgári oldalon álltak. De nem azért mert ők kisajátították, hanem mert a többiek szándékosan levették magukról.

[link]

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
polgári oldal??
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak gondok...
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Mindig sokatmondó amikor lepontozzák a valóságot, a téyneket, mint most az #5-nél.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Kizárólag a törzsi logika számít. A valóság senkit nem érdekel.

Bírom én is amikor mondok egy tényszerű adatot, ami független a személyemtol és lepontozzak és rögtön ilyen meg olyan vagyok.


Ezek az emberek vajon mennyire alkalmasak arra, hogy megreformálják a magyar politikát?

tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!