Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz drukkerek nem látják...

A Fidesz drukkerek nem látják a kormány hibáit, vagy csak annyira rettegnek attól hogy valami változás következhet be akár pozitív vagy negatív hogy ezért védik az elvtársakat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi, de annyi probléma jött már ki a 14 év alatt hogy nem hiszem el hogy aki Fideszes ezeket nem látja vagy nem hiszi el, vagy ennyire durván hat a propaganda, és ha igen egy csomó százezer emberre miért nem? Vagy nem érdekes hogy az elmúlt években minden ellenzéki szereplő hirtelen rossz színben tűnt fel, vagy valamit találtak róla ami igazából bármelyik politikusnál meg van akár a Fidesz házatájékán is? Mekkora botrány kell még hogy történjen hogy felnyíljanak a szemek? Persze tökéletes politikus nincs sose lesz tökéletes korrupciómentes vezetés, aki mindenkinek jó, de ennél jobb a mostani körülményeket nézve is lehetne, sőt megkockáztatom hogy már bárkivel lassan.

ma 17:20
A kérdező szavazást indított:
A Fideszesek elhiszik bármit amit az elvtársak leadnak a propagandába.
A Fideszesek félnek, hogy változás jön aki esetleg jobb lehet ennél.
A Fideszesek belátják az elvtársak problémáit, és emellett is elfogadják a tolvajok irányítását.
Fideszes voltam, de már nem szimpatizálok velük.
Ellenzéki voltam/vagyok nem dőltem be a propagandának.
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesznek vannak szimpatikus dolgai is, de már több a nem szimpatikus.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Aláírom nem minden lépésük volt hülyeség, de szerintem ez kicsit olyan érzés, mintha 1 kg fekália megevése után kapnék 1 szelet savanyú tortát valahogy már nem kívánom annyira.
ma 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
No én nem így gondolom, Putyin imádat miatt fordultam el tőlük meg a közmédia túlságos elfogultsága miatt.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fsms ***** válasza:
57%
Ezért hívják őket narancs károsultaknak. Előbb utóbb belátják saját kárukon.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Ez is egy jogos pont, de valahogy ez is a propaganda szekcióhoz kapcsolódik.
ma 17:27
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Találó igen.
ma 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Orbán egy Putyin csicska az alábbi videoban ez be is bizonyosodik, amíg ez a felállás van addig Magyarország érdekei a hátérbe vannak szorítva, és ezt úgyhívják hogy hazaárulás.


https://www.youtube.com/watch?v=pa2B1-ME_c4

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
34%
"Dehát mongyájobbat, me a túcsány se jobb!"
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
84%
Ez volt a szlogen a 80-as évek és az 90 évek elején is, nincs más csak az elvtársak, és azok leszármazottjai vihetik tovább az ország irányítást rendszerük váltása után. A rendszernek hazudott váltás után 34 évvel is ott tartunk nincs más, ez borzasztó és siralmas.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beletörődtek inkább ebbe a rosszba azért, hogy "Jaj, csak a Tyúúúúrcsán ne gyüjjön vissza!"-fóbiát leküzdjék valahogyan.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!