Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Főleg a nyugdíjasok és a...

Főleg a nyugdíjasok és a cigók tartották a hatalmon a fideszt?

Figyelt kérdés

Valamint az hogy sokan úgy gondolták, hogy nincs is más alternatíva. Hogy ez valóban sz.r, de legalább biztos? Vagy Gyurcstánytól még ez is jobb?

Valamint mit vársz 26-tól?



ma 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem várok semmit.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem jó :(
ma 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várok túl sokat '26-tól, de addig még azért folyik le víz a dunán, szóval simán változhat akár máról holnapra a véleményem (amennyi dolog történik a magyar o.-n minden egyes nap, simán lehetséges hogy addigra tök másként látom majd a dolgokat). Amúgy sok nyugdíjas valóban retteg a háborútól, mert ők megélték, és félnek hogy a fidesz igazat mond. Meg akiknek csak az alap Tv csomag van az csak a propit hallja egész nap, és egészen agymosott lesz. Az pedig részben tévhit hogy vidéken mindenki fideszes, és kultúrálatlan (tudom ezt te pont nem írtad) én is egy isten háta mögötti faluból jövök, és elég tájékozottnak tartom magam. De sajnos meg kell hagyni hogy sok falusi embert nem érdekel hogy mi történik a világban
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es! Vagy ha érdekli se érti...
ma 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve nyugdíjas vagyok, ezért van pár nyugdíjas ismerősöm. Egyik sem fideszes, nagyjából értik, mit nyúlt le tőlünk a fidesz. Van 40-50 éves ismerős is jó pár, azok meg zömmel fideszesek.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden marad a régiben majd 2026-ban.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DK-s ***** válasza:

Asz'szem ezzel most kiverem a biztosítékot jó néhány embernél:


A fő kérdésedre a válaszom: igen.


A másodikra már összetettebb:


Szerintem Orbán '26-ig mindenképp lesitteli Magyart. Ezzel piszkosul fel fogja hergelni a TISZA-fanatikusokat, akik ezután bárkire szavazni fognak a fidesz ellenében. Tehát egy előrelátó politikus már most megpróbál jóban lenni a tiszásokkal. Nem Magyarral! CSAK a szavazóival.

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a cigányok zöme a Fideszre szavaz, a nyugdíjasok többsége is, de ott már nem olyan egyértelmű a fölény. Szerintem 26-ban is a Fidesz nyer, de még erősebbé válik a területi kontraszt. Budapesten lesz kb 30%-uk, vidéki városokban 40-45% és a falvakban marad az abszolút többségük. A választókörzetek többségét behúzzák, de kétharmaduk nem lesz.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

"A fő kérdésedre a válaszom: igen."

Tehát te azt gondolod, hogy a 3 millió Fidesz-szavazó döntő többsége cigány és nyugdíjas?

ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!