Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek nem gondolják,...

Az ellenzékiek nem gondolják, hogy Magyar Péter körül személyi kultusz épül ki?

Figyelt kérdés
Vagyis ők előszeretettel használják a "birkák" kifejezést a kormánypárti szavazókra, akik mindent elhisznek Orbánnak és bólogatnak mindenre. De kérdem tisztelettel, ők nem ugyanezt csinálják? Ha bármi kritika kijön Magyar Péterről élből elutasítják. A magánéletét illetően is legyünk korrektek, nem tudjuk mi volt, de valami lehetett, olyan szinten szidják a Vogel Evelint, ha egy fideszes politikusról merült volna fel hasonló gyanú, már habzó szájjal szidnák minden felületen. Szóval ők is benyalnak mindent, csak a másik oldalról, ilyen ez a politika, egyik kutya, másik eb.

ma 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem gondolom, ezért tudott a TISZA ennyire előtörni, mert egy közösségi párt. Van frontember, aki beszólogat, ez Magyar. De a párt mögött egy közösség van.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok sem Magyar Péter fan sem Orbán Viktor fan, de én nem gondolom úgy, hogy személyi kultusz épülne ki körülötte. Vagy aki ezt így gondolja, az feltehetően nincs tisztában a személyi kultusz fogalmával.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A fidesz propaganda akkor is hazudik ha kérdez és ezt már többszáz bírósági ítélet támasztja alá.

Ezért amit Magyar magánéletéről írnak az biztosan hazugság és mellesleg semmi közük hozzá. Evelint meg megvették kilóra, mint a többi nőt aki vádaskodik Magyar ellen.

Ennél szánalmasabb próbálkozás nincs. Ebből is látszik hogy a fidesz kűzd mint disznó a jégen és nem talál fogást Magyaron.

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A kettő között annyi különbség van, hogy egyiknek hatalom van a kezében és azt tesz amit akar, a másiknak csak mikrofon és csak akkor tudjuk meg mit tesz, ha neki is adunk hatalmat. Magyar Péter: Sokan változást szeretnének és sokak számára meggyőzően tud beszélni, hinni akarnak a változásba a TISZA-sok. Azt tudjuk, miben élünk, azt viszont nem, miben élnénk a TISZA győzelme esetén.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen mértékű személyi kultuszra még nem volt példa a rendszerváltás óta.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Amikor volt az ATV-s balhéja, akkor beszélgettem a témáról anyámmal, aki nagy Magyar Péter fan lett tavasszal. Először közölte, hogy hazudik az ATV, csak le akarják járatni Magyart. Majd amikor megmutattam neki a bizonyítékot, hogy Magyar Péter állított valótlanságokat és nem a csatorna, akkor közölte, hogy nem számít, hogy mi történt, ő akkor is Magyar Pétert támogatja. :) Ez tényleg tiszta Orbánizmus már.


Nem tudom, hogy milyen közösségről beszélnek az emberek amúgy, mert a valóságban van a Magyar, aki beszél, és a kommentelők, akik küldik a lájkokat. Hatalmas közösségi élmény lehet, tényleg.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a "személyi kultuszt" meg "szektát" csak a hozzád hasonló zakkantak mondogatják, kérdező. A Tisza nem azért népszerű, mert imádják Magyar Pétert, hanem mert rengeteg embernek tele van a töke a Fidesszel, és jelenleg a Tisza a legesélyesebb a kormányváltásra.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Azért bálványozzák Magyar Pétert, mert tele van a tökük a Fidesszel.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fideszes bértroll még mindig nem tanultál meg szöveget értelmezni.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

A személyi kultusz jelei:


- Szentek magasságába emelik a személyt, Isten kiválasztottjaként kezelik.

- Látnoknak, zseninek tartják, emberfeletti képességekkel ruházzák fel.

- A legjobbnak tartják világszinten is.

- Imádják, kedveskedő dalocskák és imák (hóli-hóli) születnek neki címezve.

- Kis és akár nagy szobrok készülnek róla, házi oltárok, szentképként megbecsült portréja lóg a falakon.


Van egy magyar ember, akivel kapcsolatban mindegyik pontot láttam már és ez nem MP.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!