Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy az EU naponta...

Igaz, hogy az EU naponta bünteti az országot, mert nem fogadunk be migránsokat, vagy ez is csak egy téveszme? Olyan mint a háborús vészhelyzet? Tele van az ország bevándorlókkal!

Figyelt kérdés
ma 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Lényegében igaz, csak nem így fogalmazzák meg az okát. Naponta 1 millió euró a büntetés.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Az EU valóban kiszabott egy büntetést. Azt persze nem reklámozza a közmédia, hogy nem a migránsok be nem fogadásáért, hanem gyakorlatilag azért, mert a menedékkérőkkel szemben embertelen módon viselkedtünk, és jóformán teljesíthetetlen feltételeket szabtunk a menedékkérelem benyújtásához.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Igaz.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem a migránsok nem befogadásával van a baj, hanem a legálisan érkező, menedéket kérő emberek nem emberszámba vételével.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Lényegében igen, de ez csak az itthoni propaganda szerint. Valójában, az EU része vagyunk. EU-nak vannak vannak jogállami feltételei. Ezeknek nem felelünk meg és még Orbán van, nem is fogunk. Mivel, ha ezen feltételeknek megfelelünk, szét esik a NER és az egyértelmű bukását jelentené. Soha nem kérte senki, hogy migránsokat fogadjunk be véglegesen. Mivel EU-n belül szabad átjárás van, nem is tudnád itt tartani őket és nem is akarnak itt maradni. Azért jóval bonyolultabb ez, mint a propaganda terjeszti.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a Bíróság sajtóközleménye is:

[link]

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, nemigaz. Az EU a jogállamiság problémái miatt bűnteti az országot, mert nem teljesitjük a belépéskor vállalt feltételeket.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

#4 "Nem a migránsok nem befogadásával van a baj, hanem a legálisan érkező, menedéket kérő emberek nem emberszámba vételével."

Miért hazudsz ilyen ostobán?

Sehol nem volt ilyen.

De itt a lehetőség, bizonyítsd! Hol nem bántak megfelelően a "a legálisan érkező, menedéket kérő emberekkel"?

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

#5 "Valójában, az EU része vagyunk. EU-nak vannak vannak jogállami feltételei. Ezeknek nem felelünk meg és még Orbán van, nem is fogunk. "

Nem. Konkrétan nem erről szól ez a büntetés.

Pontosan arról, hogy nem enged be az ország a zöldhatáron keresztül idegeneket a szomszédos biztonságos országokból, hanem ragaszkodik ahhoz, hogy TELJESÍTSE a schengeni övezetben ránk is rótt kötelezettséget, ami szerint KIZÁRÓLAG a határátkelő helyen lehet belépni, KIZÁRÓLAG a megfelelő dokumentumok birtokában. EZ a köztelezettségünk és ezt tartjuk be. Pont azért büntetnek, mert nem tesszük azt amit a többi schengeni ország, hogy megszegve a kötelezettséget átjáróházat csinálnak az övezetből.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8, szövegértés megy amúgy? ...


Nem azt állítottam, hogy így lenne, hanem hogy emiatt büntettek.


(Más kérdés, hogy egyébként szerintem is így van, de ez csak az én véleményem.)


Nem mellesleg, attól még nem lesz valami nem igaz, hogy én személy szerint nem tudom bizonyítani. Elemi logika, ami úgy látszik, a te tanulmányaidból kimaradt.

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!