Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter vezetésével...

Magyar Péter vezetésével Magyarország lesz Kelet-Európa Svájca?

Figyelt kérdés
ma 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6.

"Legalább a pohos disznó a saját hasát tömi, de ha úgy van tud akadékoskodni a pénzhatalmi elittel."


sajnos a teljes kiszolgálója, ahogy Trump is.


emlékszel a koronavírusra hogy ugyanúgy bevezettek mindent a kötelező oltást a lezárást meg mindent!? na látod!


Egyébként


Klaus Schwab embere ahogyan Putyin



[link]

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért, nem azok vagyunk már most is? A balatoni villáink pl már sokkal szebbek is, mint a svájciaké. A többi eszcájgunk igaz, hogy még eléggé kopottas, de hát mi bicskával is tudjuk enni a fagyit.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

"Legalább a pohos disznó a saját hasát tömi, de ha úgy van tud akadékoskodni a pénzhatalmi elittel."

"sajnos a teljes kiszolgálója, ahogy Trump is.

emlékszel a koronavírusra hogy ugyanúgy bevezettek mindent a kötelező oltást a lezárást meg mindent!? na látod!"



Igen, van benne igazság!

De amit Zelenszki tett, hogy feláldozta a saját nemzetét, azért hogy kiszolgálja őket, na szerintem azt nem tenné meg Viktor.

Lehet én vagyok naiv, de így gondolom. Viszont abban biztos vagyok, hogy Magyar Péter a megfelelő juttatásokért lazán megtenné.

Szóval a pénzhatalmi elit kiszolgálói között is van különbség, nem teljesen fekete-fehér ez a téma!

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vele sem...
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 81975633 válasza:

Olyan szinten szétrabolta az elmúlt 14 évben az orbán-rezsim az országot, az ideérkező EU-s pénzek ellenére, hogy kész szerencse lesz, ha az elkövetkező 10 évben nem lesz államcsőd, TISZA párt ide vagy oda.


Illetve itt az ideje bevezetni a TISZÁ-nak egy olyan törvényt, amely biztosítja a fideszes oligarchák és magánalapítványok vagyonának elkobzását, és visszahelyezését az államkasszába. Hajrá TISZA, hajrá Magyarország!

ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!