Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a tendencia mostanában,...

Árokpart kérdése:

Mi ez a tendencia mostanában, hogy a vidéki, különösen a falusi embereket itt ezen a fórumon sokszor leszólják?

Figyelt kérdés
Ilyen butaságokat írnak, hogy csak a M1-et néznek emg rádiót hallgatnak stb. Mindenzt a XXI. században mikor már a legkisebb faluban is van szélessávú internet, mobilinternet többek között nálunk is és műholdas TV-k sorolhatnám. Mellesleg már lassan hasonlóan járnak nyaranta külföldre kirándulni az emberek mint bárhol máshol. Ez magyar sajátosság lenne, hogy nem összefogjuk az országot, hanem leszóljuk egymást?
ma 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ez butapesti sajátosság, hogy azt hiszik, hogy rajtuk kívül mindenki ostoba vadember :) Azért ott is vannak normális példányok, csak ritka.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én vidékiként leszólhatom a vidékit? Nekem lehet?
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
#2 Ha lenézed a vidékieket, akkor tessék Budapestre költözni. Ne mérgezd itt a levegőt.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Értem, tehát a saját környezetemet sem szabad kritizálni.

Ha vidéki vagyok és bajom van, menjek fel Budapestre, ha a valaki budapesti és baja van, menjen ki külföldre...

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Molyember ***** válasza:
13%

Az ember megnézi a választási eredményeket térképen, és rájön, hogy mit jelent a "vidék". Értem, hogy van internet, meg miegyéb, de akkor tessenek használni is. Ha pedig használják, és ezzel együtt arra jutnak, hogy a Fidesz a megfelelő párt az ország vezetésére, akkor ne csodálkozzanak a jelzőkön.

Igazából nem is értem a felháborodást. Minden úgy van, ahogy a magyar vidék akarja, cserébe kapnak némi lenézést a városi, főleg a fővárosi emberektől. És? Attól még övék az ország, élvezzék.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
5: nem lehet, hogy a butapestiek fejében van a gond, és nem a vidékkel? Csak találgatok, hátha...
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
6, az imént, vidékiként nem engedted meg, hogy kritizáljam a saját közegemet, tehát, vidékiként az én fejemben is gond lehet, ha kritizálni merem?
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: az nem én voltam kedves vidéki barátom!
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Molyember ***** válasza:
De, simán lehet, hogy a budapestiek gondolják rosszul. Volt 14 éve a Fidesznek, hogy ezt bebizonyítsa, de nem sikerült neki. Konkrétan rohad az ország.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!