Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami következménye a NATO-ban Orbán Balázs tegnapi agymenésének?

Figyelt kérdés

tegnap 07:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
68%

30.


magyar állampolgár már szinte bárki lehet és erre a fórumra is bárki írhat nem tudjuk leellenőrizni hogy ki ír ide, amúgy lehet hogy rosszul fogalmaztam lehet hogy állampolgárságilag magyar vagy de ukrajnát és az usát szolgálod vagy saját magadtól vagy a roszabb hogy ön tudatlanul

tegnap 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Amig nem sértek törvényt, addig én aggódni fogok a hazámért a kormány politikája végett, akár tetszik, akár nem. Ha nem tetszik és tudsz tenni ellene, tégy, de mindaddig, amig lehetőségem lesz rá élni fogok a szabad véleményformálási jogomhoz.
tegnap 08:26
 33/42 A kérdező kommentje:
Magyarország jelenleg NATO tag és a tegnapi kijelentéssel, igenis kérdéseket fog felvetni a NATO tagságunkkal kapcsolatban és ezt nem lehet az én személyemmel bagatelizálni, nem én vagyok vezető beosztásban és nem én tettem ilyen kijelentést.
tegnap 08:27
 34/42 anonim ***** válasza:
Már megszólalt Viktor is, hogy Balázs !!!hibázott!!!, félreérthetően fogalmazott.
tegnap 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
43%

33.



kérdező tudod mit jelent az a szó hogy hasonlat?


Már ha tényleg magyar vagy!

tegnap 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
35, igen, azt jelenti, hogy semmi köze a kérdésemhez. Pontosan ezt jelenti.
tegnap 08:35
 37/42 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg menthetetlen vagy!
tegnap 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra sem rólam szól és innentől nem fogok reagálni a személyemet ért sértegetésekre. Én nem sértettem meg senki, ellenben 0rbán Balázzsal, aki szemenköpött több generációnyi magyart.
tegnap 08:40
 39/42 anonim ***** válasza:
59%
megkaptad a választ de leírom még egyszer a nato leszarja a sivalkodásodat
tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
41%
Senkit nem köpött szembe. Ukrajna volt a téma. A magyarázatot már leírtuk többen, csak értelmezni kellene tudni.
tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!