Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami következménye a NATO-ban Orbán Balázs tegnapi agymenésének?

Figyelt kérdés

tegnap 07:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A NATO-ban biztos, de hosszútávon nem biztos, hogy jó ötlet az Ukrán-Magyar kapcsolatokat lerohasztani.
tegnap 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

20, mégegyszer, a kérdés nem Ukrajnáról szól, hanem Magyarországról és a magyar NATO tagságról.

Én tudom, hogy gyenge képességű vagyok, de, hogy más is?!

tegnap 08:03
 23/42 anonim ***** válasza:
52%

Zelenszkijt megértem, hogy amikor kitört az agresszió, jött a nemzeti érzés, a védekezési reakció.


DE két és fél éve megy ez, lélegeztetőgépen Ukrajna, ami rohadtul sokba kerül ám valakinek ( találd ki, ki fizeti a számlát).


Az ország lakosságának 1/3 a meghalt, vagy elmenekült, az ország 1/5 e romokban, gyakorlatilag megsemmisült.


Szóval van az a pont, amikor egy felelős állami vezető el kell gondolkodjon, hogy kompromisszumot köt és megmenti amít lehet, vagy hagyja ( ki tudja milyen érdekek mentén) veszni az országot, amit állítólag megmenteni szeretne.


Erről szól Orbán Balázs gondolatmenete, és tökéletesen igaza van... amúgy a világon már sok politikus belátta ezt, nem újdonság!

tegnap 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
23, köszönöm a hosszú és kimeritő kommentet, de semmi köze sincs a kérdésemhez, megtennéd, hogy válaszolsz rá?
tegnap 08:10
 25/42 anonim ***** válasza:
59%

22.


"Én tudom, hogy gyenge képességű vagyok, de, hogy más is?!"


Igen, más is tudja, hogy az vagy!

tegnap 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
25%

Orbán Balázs csak sokadjára ismételte a fidesz narratíváját miszerint az oroszok jók, legitim az agressziójuk, az ukránok hibásak, nem kellettek volna nyugatra húzniuk.

Az 56os párhuzamról annyit hogy ezennel a fidesz beismerte hogy szerintük akkor Magyarországnak sem kellett volna nyugatra húznia. A fideszes szervilis és az orosz gazdája hátsóját nyalja, jó szolga.

tegnap 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

25, figyi, nem lehet mindenki matematikus, nekem nincs problémám ezzel, én megértem, hogy nem vagyok zseni és az sem érdekel túlságosan, ha ezt a fejemreolvassák, mert tisztában vagyok a képességeimmel, de, hogy más sem?

Miért Ukrajnával kell válaszolni egy Magyarországgal kapcsolatos kérdésnél?

Én ezt nem értem.

tegnap 08:15
 28/42 anonim ***** válasza:
41%
22: Még egyszer. Orbán Balázs nem beszélt sem a NATO-ról, sem Magyarországról.
tegnap 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
53%

27.

kérdező te egy usa és ukrán troll vagy te is tudod mi is tudjuk mi a probléma?

tegnap 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

29, magyar állampolgár vagyok, magyar személyiszámmal rendelkezek és Magyarországon születtem. A magyar törvényeknek megfelelően, jelenleg jogom van kérdezni és véleményt formálni.

Orbán Balázs mirólunk beszélt, hogy mi mit tennénk hasonló esetben.

tegnap 08:20
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!