Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami következménye a NATO-ban Orbán Balázs tegnapi agymenésének?

Figyelt kérdés

tegnap 07:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
27%
Remélem. Ukrajnára ráférne egy NATO légicsapás.
tegnap 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
„Pont 56-ból kiindulva mi valószínűleg nem csináltuk volna azt, amit Zelenszkij elnök csinált 2,5 évvel ezelőtt, mert felelőtlenség, mert látszik, hogy belevitte egy háborús védekezésbe az országát, ennyi ember halt meg, ennyi területet vesztett, mondom még egyszer, az ő joguk, szuverén döntésük, megtehették, de ha minket megkérdeztek volna, akkor mi nem tanácsoltuk volna, azért, mert 56-ban az lett, ami lett. Mert megtanultuk, hogy itt óvatosnak kell lenni, és óvatosan kell bánni a nagyon értékes magyar életekkel. Azokat nem lehet csak úgy odadobni mások elé.”
tegnap 07:51
 13/42 anonim ***** válasza:
48%
Értelmezni is tudod-e?
tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
34%
12: Ha ebből nem világos neked, hogy Ukrajnáról beszélt, és arról, hogyan kellett volna azt vezetni, akkor menthetetlen vagy.
tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Nem, nekem az világos, hogy mi valószínűleg nem csináltuk volna azt...

nekem ebből az világos, hogy mi rólunk beszél.

tegnap 07:54
 16/42 A kérdező kommentje:
13, hogy én mit tudok értelmezni, vagy mit nem nincs köze ahhoz, hogy a NATO-ban, mit és, hogy értelmeznek. Nem én fogom a NATO-ban értelmezni ezt a kijelentést, és, ha az én gyenge értelmi képességeim szerint Magyarországról beszél, valószinűleg, a NATO-ban is ülhetnek hozzám hasonló gyenge képességű emberek. Ne miattam aggódj, hogy én mit fogok fel ebből, hanem a NATO miatt.
tegnap 07:56
 17/42 anonim ***** válasza:
41%

Hagyjátok ,ez a kérdező meg a többi balliberális válaszoló nagyon jól tudják hogy miről van szó csak direkt trollkodnak!


vagy mindent félreértelmeznek, de az a rosszabb hogy ennyire hülyék

tegnap 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%
A NATO pont leszar egy századrangú hülyét, hogy mit pofázik. Tapintatosan hallgatnak arról, hogy mennyi őrült van nálunk hatalmon.
tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
32%
15: " ha minket megkérdeztek volna, akkor mi nem tanácsoltuk volna" Magyar középfok megvan? Gyengébbek kedvéért: Ha a MÚLTBAN az UKRÁNOK minket kérdeztek volna, mit tegyenek, akkor mit tanácsoltunk volna. Nem arról beszél, mit tenne MAGYARORSZÁG a JÖVŐBEN.
tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
42%
16: A NATO vezetők pontosan tudják, hogy Ukrajna szét lett lőve ebben a háborúban, és hogy a felelőtlen bujtogatásuk ide vezetett, ezt nem Orbán Balázstól fogják megtudni.
tegnap 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!